Colectia de poze thlove.3xforum.ro
Total 4387 poze.

InapoiInainte

 
:nebun: ce tare e :nebun: 

a meu e asta desktopul meu:nebun: ce tare e :nebun: a meu e asta
24.12.200835.1KB
eh may veke  :rotfl: tokio hotel - eh may veke :rotfl:
11.12.200854.5KB
: ) lenea verde.: )
23.01.201035.1KB
:nebun:  :nebun:  :nebun: 

ce par areh:d :nebun: chemo tink:nebun: :nebun: :nebun: ce par areh:D :nebun:
09.01.200952.2KB

 
:rotfl: tatyanna !!!:rotfl:
24.05.201029.3KB
:rotfl: ziza [o_o]:rotfl:
01.02.201031.1KB
:rotfl: tatyanna !!!:rotfl:
13.06.201046.8KB
mai dragutzi -nota pentru poza-iii...10000000000000000...cei mai dragutzi
10.03.200964KB

 
mele :zzz: desene by meSo..desenele mele :zzz:
29.03.200926.6KB
:uimit:  :uimit: bill jia facut dreaduri ji suvite:uimit: :uimit:
01.01.20093.2KB
:rotfl:  :rotfl:  :rotfl:  10 :rotfl: -nota pentru poza-:rotfl: :rotfl: :rotfl: 10 :rotfl:
24.01.201054.9KB
ca nu am vrut sa ma inscriu mai devreme p forum :nebun:  :d  :rotfl: noimsss:*:*:*:*:*:*......sczzz ca nu am vrut sa ma inscriu mai devreme p forum :nebun: :D :rotfl:
02.01.20099.5KB

 
way..imi forgotten childrenway..imi placheeeee...:X:X:X::X:X:X:X:Xvriaeu nexttt:X:X:X:X::X:X:X:X:X
29.01.200910KB
pana acum doar a cochetat cu subiectul acesta. asta dupa mottoul: un gentelman tace si face. tomPana acum doar a cochetat cu subiectul acesta. Asta dupa mottoul: Un gentelman tace si face. Tom dezvaluie pentru prima data in BRAVO ce se intampla de fapt in Tokio Hotel! \"Sex cu groupies? Se poate intampla! Printre fanele noastre sunt fete foarte dragute!\" Au atat de multe in comun - si totusi sunt atat de diferiti! Saptamana trecuta, Bill, vocalul Tokio Hotel, a uimit in BRAVO cu confesiunea sa in ceea ce priveste iubirea: \"Nu am mai fost indragostit de doi ani, ma simt cateodata singur.\" Acum surprinde si fratele sau geaman Tom cu o marturie legata de viata privata! Mult ravnitul chitarist marturiseste exclusiv in interviul pentru BRAVO, ca el nu traieste chiar in abstinentza, ca fratele sau. Ca se poate in tampla cateodata ca el sa aiba o fata pentru o noapte! Si ca s-a culcat deja cu o fana! O privire aruncata in culise! Ce se intampla de fapt in Tokio Hotel! Pana acum doar a cochetat cu subiectul acesta. Asta dupa mottoul: Un gentelman tace si face. Totusi BRAVO a reusit! In sfarsit Tom dezvaluie secretul unei nopti fierbinti, cu o fana! BRAVO: Sex cu fane - cum sta treaba de fapt? Tom: Se poate intampla! Printre fanele noastre sunt fete foarte dragute! De ce ar trebui sa exclud varianta asta? (ranjeste!) BRAVO: Aha! Ai avut vreo experienta deosebita cu o fana? Tom: A existat un caz anul trecut in timpul turneului \"Schrei\". Ca de fiecare data dupa un concert am plecat cu masina la hotel, in fata caruia stateau cateva fane. Timp de vreo 30 de minute am dat autografe, si apoi am vrut doar sa ma duc in pat. BRAVO: Mai exact? Tom: Am urcat cu liftul. In drum spre camera mea era o fata. Cand am trecut pe langa ea mi-a zambit foarte frumos. I-am zambit si eu, si apoi m-am dus in camera mea. BRAVO: Deci nu s-a intamplat nimic? Tom: Ba da, ba da (rade)! Peste cateva minute a ciocanit cineva la usa mea. Tocmai dadusem drumul la apa de la cada si deschisesem geamul. Deodata, fata de pe hol era in fatza mea si mi-a zambit. Mai intai am intrebat-o ce s-a intamplat. A spus doar ca i-ar placea sa petreaca putin timp cu mine, si a zambit pervers. Atunci am zis: \"Bine bine, sa stam putin de vorba in camera de hotel...\" La asta a ras foarte dulce. Apoi am lasat-o sa intre. Intotdeauna dupa concerte sunt putin vulnerabil din punct de vedere emotional, si nu prea gandesc limpede (ranjeste)! Dupa o secunda m-am gandit ca poate e o greseala sa las pur si simplu o necunoscuta in camera mea. Dar era deja acolo, doar nu puteam sa o dau afara, nu?! (ranjeste ( :lol mi se pare logic :lol ) BRAVO: Si apoi ati sarit direct in cada, sau cum? Tom: Nuu! Am oprit apa si am luat ceva de baut din minibar. Draperiile erau complet trase (inchise adica), dar nu pentru ca o asteptam pe fata. Mereu le trag si imi pun cartonasul cu \"Va rog nu deranjati!\" la usa, chiar si cand stau mai multe zile intr-un hotel. Nu suport cand intra cineva in camera mea, chiar daca doar ca sa umple minibarul. Oops, deviez de la subiect... BRAVO: Povesteste ce s-a intamplat mai departe? Tom: Ne-am asezat pe pat si la inceput pur si simplu doar ne zambeam. Intre timp s-a uitat pe furis la televizor, dar de zis nu a zis nimic. Atunci i-am zis: \"Pentru o persoana care vrea sa poarte o conversatie, esti cam tacuta.\" A ranjit din nou si s-a tras mai aproape de mine. Si na, apoi am inceput sa ne dezlantuim. BRAVO: Si cum a fost? Tom: A fost super! Cred ca am avut amandoi parte de o seara frumoasa. Bineinteles ca nu o sa dau detalii. Dar tipa avea 17, aproape 18. BRAVO: Ati \"sarbatorit\" ziua ei de nastere? Tom: Nu (rade)! Ziua ei era peste cateva zile. Dar ar fi fost distractiv. BRAVO: Ce s-a intamplat dupa sex? Tom: Ni s-a facut o foame de lup, asa ca am sunat la room-service. Din pacate era deja dupa 11 si nu mai era decat meniul de noapte. Dar aveam asa o pofta de paste cu sos de rosii si smantana, ceea ce era in meniu doar ziua. E mancarea mea preferata si voiam sa vad daca ii place si ei. Asa ca am negociat cu tipul de la room-service vreo 10 minute, pana ce a cedat. Si putin mai tarziu mancam in pat paste cu sos de rosii si smantana, si cu parmesan proaspat. BRAVO: Au mai urmat asemenea nopti ca asta? Tom: Nu, chiar daca a fost frumos, totul a ramas la noaptea asta. I-am cerut numarul de telefon, si ea mi l-a dat. Mi-a zambit si mi-a zis ca si asa nu o voi suna, si ca nici nu se asteapta la asta, si nu pot sa zic mai mult. Nu a spus-o ca pe un repros, ba chiar mi s-a parut dulce. BRAVO: Si ai sunat-o vreodata? Tom: Nu, inca nu. BRAVO: O vei suna in timpul urmatorului turneu? Tom: Poate, dar cine stie ce se va intampla in timpul urmatorului turneu? Nu imi place sa planuiesc chestii de genul asta. E cel mai frumos cand lucrurile astea se intampla in mod spontan! Imi place asta la nebunie, asa sunt eu. Bill e complet diferit din punctul asta de vedere, el asteapta marea iubire, si nu intelege cum pot considera un \"one night stand\" emotional, indiferent cat de spontan se intampla. Cand ii povestesc asa ceva lui Bill, ar prefera sa ma impuste (rade), dar i-am povestit totusi. Ce sa-i faci..sunt oricum destul lucruri in legatura cu care eu si Bill sunt complet de aceeasi parere.
18.10.200817.2KB
64 :nebun: ~airica macabre!~64 :nebun:
22.12.200937KB
:rotfl: ziza [o_o]:rotfl:
20.08.200925.8KB

 
:nebun:  :nebun:  :rotfl: another girl:nebun: :nebun: :rotfl:
22.03.201020.6KB
merci ca m-ai luminat, katt
merci de.. copliment, steph
si raluca, nu credeam ca se vede ca e scrisMerci ca m-ai luminat, Katt Merci de.. copliment, Steph Si Raluca, nu credeam ca se vede ca e scris cu carioci :rotfl: Poza asta am facut-o cat asteptam sa intru la dentist :rotfl:
23.07.201022.4KB
:rusine: twc:rusine:
09.07.200936.9KB
lista de  vor aparea pe fata care intra intr-o lume noua,plina de lucruri 16 ani just lucklista de personaje,ma rog,primele personaje,restul vor aparea pe parcurs... Astrid-o fata care intra intr-o lume noua,plina de lucruri interesante,are 16 ani
16.01.201018.6KB

 
next tokio hotel la el hormiguero ;))next
30.09.200951.5KB
aici e deja .. prosteala :rotfl:  :rotfl:  :rotfl:  :dinti: just i ... musikengel :x:d:)aici e deja .. prosteala :rotfl: :rotfl: :rotfl: :dinti:
09.04.201033.2KB
t: sunt fat frumos,am palosul gros,pe ileana o caut pe-un cal faze dure tokio hotel :))T: sunt fat frumos,am palosul gros,pe ileana o caut pe-un cal rapciugos:cool:
10.01.201025.3KB
dedee(18 ani) mama la 16 ani..DeDee(18 ani)
05.12.200823.9KB

 
:zzz:  :zzz: nicht zuzu~:zzz: :zzz:
21.11.200946.1KB
una din pozele mele preferate pozeuna din pozele mele preferate
05.12.200829.9KB
82 :nebun: ~airica macabre!~82 :nebun:
22.12.200936.1KB
cea kre sta tolanita pe picioarele mele e iuliana cea kre se ocupa cel mai mult de street teamcea kre sta tolanita pe picioarele mele e iuliana cea kre se ocupa cel mai mult de street team
18.05.200944.7KB

 
:nebun: tatyanna !!!:nebun:
09.07.201050KB
:d imi place primu  :zzz: 

si pisicutza mea our  little pet's:d:D imi place primu :zzz: si pisicutza mea
17.01.201036.2KB
:nebun: poze cu bill:nebun:
30.12.200839.5KB
si mie imi place mult, e una din mele
9 -nota pentru poza-Si mie imi place mult, e una din preferatele mele 9
22.01.201037.5KB

 
:limba:  :limba:  poza mistoh... alex evans:limba: :limba: poza mistoh...
06.01.200952KB
asta e de la revelion :)) staying friends :)asta e de la Revelion :))
24.01.201070.8KB
:nebun: photos:nebun:
04.01.200912.5KB
nu ma bate
 
cu/fara muzika?? :(  

yo as zice fara cu sau fara?hmm.....cu...zuzu nu ma bate cu/fara muzika?? :( yo as zice fara
02.01.200941KB

 
asta e ptr ue :rotfl:  :rotfl: la concurs la desen ~made by my hand:dand my zuzu mind~asta e ptr ue :rotfl: :rotfl: la concurs la desen
11.12.200813.4KB
iar asta e poza de asta 1.01.2009 :rotfl:  :rotfl: ji cu asta putem incheia k bill are anorexie pozeiar asta e poza de asta 1.01.2009 :rotfl: :rotfl: ji cu asta putem incheia k bill are anorexie
01.01.200931.8KB
alta tom fara dreadurialta
28.10.20089.6KB
mamaaah uitativa aici:d :nebun: chemo tinkmamaaah uitativa aici:D :nebun:
09.01.20098.1KB
InapoiInainte