B: dar eu nu vreau so pup pe baba:[[
T: vai daca are paduchi?:uimit:
G: multa multa saliva:uimit:
Ge: baieti:uimit:
B: taci ma...nu vreau so pup pe babaa!!!!daca ma trage de falci?
T: ai tu asa ceva?maidegraba te trage de pula:rotfl:
B: porcu' dracu:x
Ge: ba a murit babaa!!:uimit:
B: i feel good tananananana\;d/
05.01.2010
47.8KB
poi ascult th din plin evident :rotfl: paramore ,an cafe,miyavi,Lm.C,cinema bizzare lady gaga cascada ikimono gakari cateodata dar cateodata miley cyrus si nu sunt fana si cam astea st preferatele mele.
immmmmmm filme poi imi plac cele de groaza.
preferatul meu..poi cred k nosferatu.
va mai astept cu intrebari si monentan nu mai am poze cu mine pentru ca mi-am reinstalat windowsu dar cine vrea sa ma vada mai detaliat
si poate veniti si cu niste commuri : :limba:
06.01.2010
16KB
ms :rusine: my graffity
01.09.2009
31.1KB
Si aici cu ZiZ' :nebun:
13.04.2009
45.4KB
:nebun:
15.03.2009
33.1KB
si eo am gasit unele...is noi k Bubu nu mai are suvite....crek pot sa le pon aici noh? :wink2: :zzz:
imi plac la nebunie putulonii lu' Bubu :nebun:
05.03.2009
40.3KB
al meu e cu lalele
19.04.2009
63KB
:rotfl: :rotfl: :rotfl: :rotfl: mama mia faqt poza :rotfl: :rotfl:
06.08.2009
34.1KB
~O adorr....sii e asa de Albastraa:nebun:!~
22.12.2009
39.2KB
17.10.2008
43.8KB
:nebun:
23.05.2010
18.1KB
Pervers de mic:rotfl:!
26.11.2009
31.8KB
can't belive!!!.....e chiar el?????.........:| :zzz: :zzz: ....
06.02.2009
25.5KB
bill
12.10.2008
28KB
shi fisa
08.11.2008
31KB
Alex Evans
22.03.2010
21KB
pisi meu :nebun:
15.04.2010
25.4KB
:rotfl:
21.12.2009
40.2KB
Eh uite una aici :rotfl:
12.06.2009
24.5KB
.
Sa vad ce mai am prin telefon.
:-?.
13.07.2010
31.5KB
nah uita'i poza:-l
27.04.2009
30.4KB
5 shi gta k nu mai stiu sa numar mai departe :rotfl: :rotfl: :rotfl:
14.02.2009
14.3KB
bla bla bla
06.12.2008
23.4KB
:nebun: :nebun: si Scumpa mea :X
16.01.2010
36.2KB
:zzz:
09.07.2009
12.4KB
gata pun desene
16.10.2009
17.4KB
Probabil ca a trecut ceva timp decand nu am mai scris un fik nop?Ei bine revin in forta deci persajele si maine pon nextul :finger:
Cristina:
-17 ani
-in clasa a X a B
-ii plece de Mircea dar el este iubitul Andradei,prietena ei de la gradinita
-ii va cere ajutorul Jessicai ,si va face sacifici foarte mari pentru el
02.06.2009
33.4KB
cu varamea mai mareee:X Ada:):D // asta e de pe drum knd mergeam la tzara; ))
09.04.2010
27.1KB
I:DA MA AJUTI .BINE?SAU NU VEZI CLATITE....
T:SIGUR CA TE AJUT
I:BUN AVEM NEVOIE DE FAINA,ZAAR,FINETY,OUA,LAPTE,ESENTA DE ROM ......SI SARE
T:SARE MULTA...PENTRU CA ESTI O DULCE
MA INROSESC YO
ICEPEM SA FACEM COMPOZITIA 3-4 CLATITE IN FORMA DE INIMIOARA SI SUNTEM INTRERUPTI
B:SORRY...IIIIIIIIIIII......E 8 IAR RESTAURENATELE SE DESCHID LA 12
L:DECI.....IIIIIIIIIIII....FACI CLATITE SI YO NU STIU?.......CORECTIE FACETI?
I:DOAR MA AJUTA
B:DOAR TE AJUTA
T:DOAR ATAT
L:SPER CA PRIMIM SI NOI
I:POATE......
B:NU FII......
T:CUM SA FIE?
L:O DULCE
I:BINE 25 VOUA 30 NOUA DAR MAI ASTEPTATI
B+L:YEEEEEEEEEEEEEEE!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
I:HAI TOM SA MA AJUTI CU CLATITELE CA NU SE FAC SINGURE DIN CATE STIU YO
T:ACUM VIN......
NE DUCEM LA BUCATARIE BILL SI LARA AU RAMAS IN LIVING
B:PORUMBEI CE SO MAI LUNGIM
LARA BUFNESTE IN RAS
L:GRESIT!!!!!!!!!!!!!!!!!!ISA ACUM PROFITA DE TOM CA SAI FACA REZUMATELE
B:SI EL A PATITO?
L:AHA.....OF CURSE NIMENI NU SCAPA
B:EA NU SI LE POATE FACE SINGURA?
L:BADA .....DAR E UN TEST......
B:TEST??????????????????????????
L:DA....CARE DINTRE GEMENI E MAI DESTEPT"CARE DINTRE GEMENI E CUPIDONU MEU?"
B:YOS......
L:MAI VEDEM......
_________________________________________________________________
ASA ERA IMBRACATA ISA