Colectia de poze thlove.3xforum.ro
Total 4387 poze.

InapoiInainte

 
alta... o__o pucca o__oalta...
24.01.201033.8KB
aste e mai veche :zzz:  lenea verde.Aste e mai veche :zzz:
15.07.201027.1KB
kiar aja sa nu vezi ca nu se desprind firele de par din shuvitze  :rotfl:   e penibil bill jia facutkiar aja sa nu vezi ca nu se desprind firele de par din shuvitze :rotfl: e penibil
03.01.200925KB
ms :zzz: asta alams :zzz:
04.01.200929.5KB

 
biill ji tomm :rotfl: poze th noi de la un concert recent:dbiill ji tomm :rotfl:
01.01.20097.6KB
mdah naveam ce face desene made by memdah naveam ce face
24.12.200922.2KB
imi place la nebunie cum are unghile manichiura lui billimi place la nebunie cum are unghile
08.11.20087.6KB
sunt in extaz :rotfl: ziza [o_o]sunt in extaz :rotfl:
20.06.200933.5KB

 
:cool:  :cool: nicht zuzu~:cool: :cool:
01.01.201037.4KB
mai pun?

am cu tona in comp sar bennettmai pun? am cu tona in comp
11.02.200962.5KB
dana  dar puteti sa imi ziceti :nebun:  :hi: sunt din gl am 13 ani...sunt moarta dupa bill dar jipoii...sunt Dana dar puteti sa imi ziceti danuka..... :nebun: :hi: sunt din gl am 13 ani...sunt moarta dupa bill dar ji mao moarta =) =) dupa tom unpik sarita d p fix cateodata sunt fana th de vro 1 an iar daka nu era zuzulici mie nu imi placeau cei d la th ji ptr chestia asata ii multumesc :rotfl: :dinti:........hmm stilul d muzika......pop-rock in nici un caz EMO
02.01.200940.5KB
9 -nota pentru poza-9
24.01.20108.2KB

 
:nebun:  :nebun:  :nebun: a7x:nebun: :nebun: :nebun:
03.01.200934.9KB
:nebun:  :nebun:  :nebun:  :nebun:  :nebun:  :nebun: ana-maria:nebun: :nebun: :nebun: :nebun: :nebun: :nebun:
02.02.20109.7KB
ar fi o idee capatul lumi:)suna b inishor:> :nod:  :limba: p tom imi vine sa-l bat cum d-o viloezear fi o idee capatul lumi:)suna b inishor:> :nod: :limba: p tom imi vine sa-l bat cum d-o viloeze doar nu e nebun
15.10.20088.9KB
tom:a se uita cu ochii mici la jaz kre mai sa se incerk s se tzina bnh pe vrei d la zici adv..
jaz:Tom:a da..unde? Tom se uita cu ochii mici la jaz kre mai sa se toperask..da incerk s se tzina bnh pe picioare Jaz:...ce vrei d la mn? Tom:sami zici adv.. Jaz: ce adevar?... Tom: *se uita foarte sincer la ea shi o prinse d maini*uh ma iubejti? Jaz: ...n.......*imi plec privirea* nu.... Tom se uita foarte atent la ea..shi..ii daduse drumul la mana..trecuse pe langa usha..shi..el jtia bnh k mintzea.. Jaz: " ejti un prost... ":-<.. Seara..Tom il kulkse p tommy ptr prima data shi coborase jos..desfacuse o stikla d whisky shi se ashezase jos in fatza shemineului..era ff tarziu..y ji jaz navea somn.. Tom bause km mult y era ametzit.. Jaz:*cobor in sufragerie si trec pe langa tom* Tom ridikse privirea spre ea shi..nu zise nik Jaz: dc nu dormi?... ai baut?... Tom:ptr k nu pot..uh dc nu dormi? Jaz: miroase a alcool... Tom;dah..krek d la whisky.... Jaz: gata nu mai bei nimic...*ii iau sticla si o pun p dulap* Tom:da dc:o3?..*shi o trase in jos spre el shi se uitau aman2 unu la altu in ochii..tom avea o privire ff atragatoare* Jaz: ptr k nu vreau pentru fiul meu un tata care bea.... Tom:da tommy nujhtie k beau..y nu beau tot timpu..krek n'am mai baut d cva ani. Jaz: ptr k nu vreau pentru fiul meu un tata care bea....o s t simtzi rau maine dimineatza... Tom:d park tzi'ar pasa Jaz: imi pasa... Tom:itzi pasa? Jaz: da... Tom:shi mie*shi o sarutase..cu voia ei..* Jaz: dc nu tzia pasat pana acum?... Tom:mio pasat tot timpu..in felu meu..tot timpu ma gandeam ce face..ce fai tu..cum va simtzitzi..daia am inceput sa va kaut. Jaz: sa jtii k nam sa uit cum teai comportat cu mine....at... Tom:imi cer scz..eram doar un pujti..y nu ma gandeam dekt la mnh..da m'am schimbat..*shi o mai sarutase odata* DeDee: *m'am trezit..y nu puteam sa dorm..m'am ridikt din pat shi am coborat jos..mi'am facut un ceai..* Bill: DeDee :(( DeDee:wazzup?mai speriat d moarte.d.c nu iejti in pat la ora asta? Bill: nu puteam s dorm ;)) DeDee:DC? Bill: nu pot s dorm singur DeDee:y aksa cu cn dormeai..cu tom? Bill: nuh ;)) mrs. Fuzzen :D DeDee:ala cn'i? Bill: ursu meu d plush DeDee:y dc nu l'ai adus?:-s *o ia in bratze p DeDee si o duce in kmera la el* Bill: nu dormi q mn? DEdEE:dc?;;) Bill: k nu pot s adorm singur... DeDee:ok..da stau numa pan knd adormi..
10.12.20089.4KB

 
:cool:   the rasmus:cool:
18.01.200934.2KB
:rotfl:  :rotfl: cand mai fac :rotfl:  :rotfl:  :rotfl: nicht zuzu~:rotfl: :rotfl: cand mai fac :rotfl: :rotfl: :rotfl:
11.04.200946.1KB
doriti cv de la bar? salza!!!doriti cv de la bar?
02.01.201033.3KB
sa vin cu bine cum urkt sus..
am intrat la dush y m'am bagat in cabina s vad d unde s vede..la geamNick:bine..am ajuns..:)..altadata..lasa'ma sa vin cu tnh:) Christina: bine cum vrei..(:|/..in fine;;)..am urkt sus.. Am intrat la dush y m'am bagat in cabina s vad d unde s vede..la geam nu era nimik..shi era mare..shi langa ksa mea..statea cnv y nujhtiam cnh..mi'am dat maiul jos y am ramas in sutien.. La ksa d langa.. Tom:au..moama..c sexy ii.. Bill:tom l c t uitzi? Tom:la christina..ii in sutien..c bunoak ii..mi s'o sculat.. Bill:..tom maturizeazate..vezi o tipa in sutien y tzi se scoala.. Tom:d obicei nuh..da dak ii ea da.... Christina: la naiba..d unde ma vede ala..:-l Mi'am dat y fusta jos y ma invarteam d kolo in kolo in boxeri si in sutien..telefonu incepuse sami sune..era nr privat.. Christina"kaulitz8-|"zi:) Tom:potzi s nu t mai invartzi in sutien y in chilotzi prin baie?:-w Christina":O...sa vad dak il las fara cuvinte.."nu:) I'am inchis y am tras perdeaua la geam..m'am dezbrakt y am dat drumu la dush..cum era becu aprins prin perdea nu s vedea dekt umbra y kaulitz s uita umpik nervos..Am facut dush y eram la mnh in camera imi uskm paru..era cretz shi statea in toate partzile..pe la 3..m'am trreezit k am auzit cv..am intrat in kamera la kim ..ea dormea..in rest eram singure in ksa..eram in boxery shi in maiou..nujhtiam ce se auzise..m'am intors y tom o aparut in fatza mea.. Christina:aaaaa"ce cauta asta aici".. Tom mio pus mana la gura y mo luat in bratze..mo dus la mnh in kamera..mo trantit in pat y shio dat tricoul jos de p el y so pus peste mnh.. Tom;sa vdm dak iejti la fel de dura y in pat.. Christina:tom ai inebunit..ce kautzi aici??? Tom:bine..am vnt in vizita.. Shi o inceput sa ma sarute y mi'o dat maioul jos...am incerkt sal imping nu eram dekt in bustiera y in boxeri acum.. Christina: tom lasama..:-l.. Tom:nu pot..dak no bag in priza se strik:| Christina:dc nu te'ai dus la una dintre fufele tale..?:-w Tom:ptr k pe tnh t vreau..:| shi incepuse sa am sarute din nou.. Tom:shi nu mai amana..jtiu k itzi place..y nici faptu k ai fi virgina cea ce nu cred nu m va opri.. Christina: da....staii..tom.."mai sa plang"..chiar is virgina..nu fi mai animal dekt iejti... L'am impins cu toata puterea d p mnh..shi m'am ridicat ..Tom o facut la fel shio luat tricoul y o plekt nu inainte sa imi tranteask o privire urata..mi'am inchis usha cu cheia y geamu..y m'am culkt..km cu frik.. A doua zi dimineatza..m'am trezit pe la 10..am facut dush.y. am coborat jos ..nu era nimeni...nicii in buktarie nici in restul ksei..eram kt p ce sai sucesk gatu lu kaulitz knd telu o incepuse sa sune.. Christina: cei:-l? Kim:eo is..cei cu tnh dc iejti asa d morocanoasa? Christina: scuze scumpo....unde iejti?:| Kim:la coada la cumparaturi..:D:X..nu prea era papa..asa k l'am luat p nick cu mnh la cumparaturi.. Christina:data viitoare lasa un bilet undeva.. Kim: ok..:X.. M'am ashezat linishtita p fotoliu..makr n uera singura..y k nu patzise nik..numi mai statea paru drept..acu era cretz y in toate directziile..da mie imi palcea..eo eram d fel creatza y kim dreapta.. Kim ajunse aksa..shi eo m'am imbrakt ..y am plekt cu gandu sa'mi schimb luck'u..mi'am facut shuvitze roshkte y m'am vopsit pe sub par ,roz..am venit aksa y kim era shokta..se tot invartea in juru meu k un titirez.. Kim:bine..maine imi fac shuvitze blonde;;)ma lashi nu? Christine: orice nuam sa nu plangi=))k numi place.. Kim:ms...oriqm faceam ce vroiam=)) Am luat'o in bratze y am pupat'o p kp.. Ne'am uitat la un film y brusk imi usnase telefonu.. CHristina:cei?:| Nick:chris..kaulitz io omorat p alan y p kevin.. Christina:cum knd?:| Nick:aseara kreg..adik azi dm...p la 3-4.. Christina: y d unde jtitzi k o fu kaulitz..? Nick:ptr k pe aman2 cutzite is numele lui..8-|y i'am luat y probe.. Christina: kaulitz ii un tampit..au ce idee am..hay la mnh..acum.. I'am inchis y l'am ajteptat..knd o venit..l'am pus sa afle d unde cumpara el de obicei droguri si ne'am facut umpik d cap..am desfacut toate pachetele y le'am incarcat in cv..y in lok d droguri le'am pus in pungi la fel umplute cu faina si sare.. Kaulitz ishi luase comanda d droguri y k sa fie sigur desfacuse o punga.. Tom:..eo n uma droghez..Aj cheamal p Dennis.. Tom ii daduse lu dennis sa guste y asta scuipase.. Denis:yeck..asta'i faina..cu..sare..scarboss.. Tom se e nervase y aruncase cutzitu fix p langa capu lu deniss.. Tom:iar shio bagat blonda nasu:-l..x(.. Bill:cum k aseara park mureai dupa ea.. Tom:dah..park.. Nick:ce'ai facut cu drogurile? Christina:le'am arunkt in rau:D..asa nu le mai poate folosi nimeni..urask drogurile..ma duk s fac dush..:D...tye..:)..ms mult iejti un scoomp.. Am urkt sus y am intrat in kamera la kim..geamu era deschis y in kamera nu era nimeni..pe pat era un biletzel.. "Itzi arde de glm?bine..shi mie.." Am inceput sa plang..nu'mi putea lua ce'am mai scump..eram in stare sa fac orice ptr kim.. Am luat telu y l'am sunat p tom..
20.01.200946.5KB

 
yioo nicht zuzu~yioo
09.12.200839KB
just i ... musikengel :x:d:)
09.04.201028.1KB
alt desen cu bill  :rotfl: desene made by mealt desen cu bill :rotfl:
11.10.20099.5KB
:nebun: twc:nebun:
15.03.200931.9KB

 
pic`s b-)
25.01.200936.3KB
nu mai sunt peste, acum sunt am ochi de vampir, vezi?:>
si nici manac nu-s editati :> lenea verde.Nu mai sunt peste, acum sunt vampir Uite, am ochi de vampir, vezi?:> Si nici manac nu-s editati :>
29.01.201014.9KB
:x poze cu tom:x
12.07.201029.3KB
sorry am gresit!dar pune next! rodul iubirii a doua generatiisorry am gresit!Dar pune next!
03.01.201029.4KB

 
ki...am ca pun si eu poza -nota pentru poza-ki...am inteles...hai ca pun si eu poza
09.01.200972.8KB
:rotfl:  :rotfl:  :rotfl: nicht zuzu~:rotfl: :rotfl: :rotfl:
06.08.200938.2KB
:hi: hi all. noi:hi: hi all.
28.11.20084.7KB
:nebun: photos:nebun:
04.01.200921KB

 
bill avatare cu bill..;)bill
20.10.20084.2KB
rodul iubirii a doua generatiiuniversitatea
28.12.200953.3KB
:nebun: au nou!:nebun:
23.05.201029KB
tot desneu meu : desene made by metot desneu meu :
14.11.200919.9KB

 
poza cu bil dupa schimbarea de look :rotfl:  :dinti: 3 imparati ji o sclavapoza cu bil dupa schimbarea de look :rotfl: :dinti:
25.01.200936.7KB
:rotfl: ziza [o_o]:rotfl:
23.01.201021.2KB
me and bf :) love suicide :nebun:me and bf :)
01.01.200920.7KB
m-am apucat sa  fac poze noaptea  :rotfl:  :rotfl: another girlm-am apucat sa fac poze noaptea :rotfl: :rotfl:
15.04.201035.9KB
InapoiInainte