Colectia de poze thlove.3xforum.ro
Total 4387 poze.

InapoiInainte

 
9 -nota pentru poza-9
24.01.201048.5KB
t:va plashe masina mea cea sa dam o coboara de pe masina,ca indoiesti ma da o tura cu masinuta meaT:Va plashe masina mea cea noua?Haideti sa dam o tura... B:Tom coboara de pe masina,ca indoiesti capota! T:Hai ma lasa-ma!Cine da o tura cu masinuta mea cea noua>? B:Hai nu te mai lauda! T:Hai ma lasa-ma,ca tu esti doar jelos pe masinuta mea...hai baby dam o tura?
08.01.201027.4KB
lola peetersLola Peeters
22.03.201024.8KB
oooooops e bill cand era mai mic cele mai ascunse imaginata sa zburde,oooooops e bill cand era mai mic
12.10.200827.4KB

 
:rotfl: another girl:rotfl:
15.04.201054.2KB
:rotfl:  :rotfl:  :rotfl::rotfl: :rotfl: :rotfl:
14.02.200931KB
:uimit: tatyanna !!!:uimit:
21.12.200951.6KB
stiu cn esti ca te am in lista la mess....si dak insisti mai pun poze... me...pitikstiu cn esti ca te am in lista la mess....si dak insisti mai pun poze...
28.12.200920.2KB

 
inca unu desene made by meinca unu
16.10.200919.7KB
:rotfl:  :rotfl:  :rotfl:  :rotfl:  :rotfl:  :rotfl: k la tzaraa :rotfl:  :rotfl: nicht zuzu~:rotfl: :rotfl: :rotfl: :rotfl: :rotfl: :rotfl: k la tzaraa :rotfl: :rotfl:
21.11.200945.4KB
ani) mama la 16 ani..Jazmine..(16 ani)
05.12.200816.6KB
.... :dinti: just i ... musikengel :x:d:).... :dinti:
09.04.201024.9KB

 
buna, fetele ! ma numesc alexandra si sunt din botosani . despre mine ce sa spun...poy sunt nascutaBuna, fetele ! Ma numesc Alexandra si sunt din Botosani . despre mine ce sa spun...poy sunt nascuta pe 15 martie 1998 , sunt satena cu ochii caprui, am o sora mai mica tare , tare enervanta , imi place sa ies in oras cu prietenele , sa dansez , sa cant ,sa ascult muzica, sa merg la cumparaturi 9deci , logic, ca imi plac hainele), sa-mi fac prieteni ( apropo de prieteni , sper sa ne intelegem bine), sa ma dau cu rolele si bicicleta , sa fac poze, sa vorbesc pe mess si la tel ( deci vorbesc foarte , foarte mult !), sa tai elanul oamenilor. Ador petrecerile, excursiile, vacanta, acadelele, animalele (mai ales cateii si pisicile), florile .... Si ce urasc : ufff....roz , insectele, prietenii falsi (care ma inconjoara !), diminetile ( nu si alea de la amiaza ! :zzz: ), manelele, RBD... Defecte: e greu....cum am spus si adineauri , vorbesc prea mult, sunt pretentioasa la mancare, nu ma dau trezita dimineata, ma enervez repede... astept intrebari ! daca mai este ceva de intrebat ... :rolleyes: si o poza cu mine :
12.06.200947.1KB
:nebun: 76 ~airica macabre!~:nebun: 76
22.12.200939.3KB
:nebun: pic`s b-):nebun:
13.01.201025.2KB
:cool:  :cool:  :cool: poze:cool: :cool: :cool:
05.12.200845.7KB

 
7,50
e -nota pentru poza-7,50 e modificata
11.01.20099.3KB
dupa nush cant timp nu am mai postat pe forum m.am hotarat sa pun poze noi. juse me crsDupa nush cant timp nu am mai postat pe forum m.am hotarat sa pun poze noi.
22.06.201015.6KB
o sa pun:> lenea verde.O sa pun:>
23.01.201032.7KB
dapz is suuper mistoh ochii :nebun:  :nebun: alex evansdapz is suuper mistoh ochii :nebun: :nebun:
06.01.200949.4KB

 
2 the vma 2
08.12.200830.2KB
asha deci shi forgotten childrenasha deci shi pers... Bill:
03.02.200923.9KB
35 :nebun: ~airica macabre!~35 :nebun:
22.12.200945.7KB
voi ce ziceti?:d :nebun: chemo tinkvoi ce ziceti?:D :nebun:
09.01.200939.5KB

 
:rotfl: tatyanna !!!:rotfl:
24.05.201055.4KB
aja e



sa fim bill kiar lucreaza prea mult....22 ore pe zi de lucru cum a :nod:  :nod: 




ar trbaja e sa fim optimishti da' BiLL kiar lucreaza prea mult....22 ore pe zi de lucru cum a zis??? :nod: :nod: ar trb sa se odihneask :rusine: :nebun: :D :D :D
24.12.200823.3KB
:rotfl:  :rotfl: poze th noi de la un concert recent:d:rotfl: :rotfl:
01.01.20095.5KB
poze cu voi mai pune pe parcurs :zzz: 

alte personaje  - tal  el va aparea mai des...deci va punPoze cu personajele voi mai pune pe parcurs :zzz: Alte personaje - Tal el va aparea mai des...deci va pun poza cu el :cool: Deci vrea cineva prima parte?
06.01.201018.9KB

 
100000 :rotfl:  :rotfl:  :rotfl:  :rotfl:  :rotfl:  :rotfl:  :rotfl:  :rotfl:  :rotfl:  :rotfl:100000 :rotfl: :rotfl: :rotfl: :rotfl: :rotfl: :rotfl: :rotfl: :rotfl: :rotfl: :rotfl: :rotfl: :rotfl: :rotfl: :rotfl: :rotfl: :rotfl: :rotfl: :rotfl: :rotfl: :rotfl: :rotfl:
16.01.200910.5KB
desene by me
29.03.200926.4KB
:rotfl: tatyanna !!!:rotfl:
13.06.201038KB
:rotfl: ziza [o_o]:rotfl:
01.02.201035.7KB

 
:nebun: 65 ~airica macabre!~:nebun: 65
22.12.200928.1KB
mei is mama ta la fel..si taiktu ii la o sa ramana pare dc ..?doar era nu l'am considerat unChristina:deci..ai mei is mortzi..shi mama ta la fel..si taiktu ii la inchisoare..shi o sa ramana acolo... Tom:nu'mi pare rau.. Christina: dc ..?doar era taiktu.. Tom:sincer..niciodata nu l'am considerat un tata..il vedeam rar..mereu era plekt y knd era aksa..tzipa..y urla y bla bla..:-@.. Incepuse sa rada cu gura pana la urechi... Christina:..tom..shi dak taiktu ar skpa din inchisoare?shi ar incerk satzi ia p cn ai mai drag? Tom:..ash fi in stare sa'l omor..cu mainile mele.. Christina: dah..y eo ash face la fel.. M'am intins in shti tom ink avea chitara mea in bratze....o lasase jos y se intinse y el...Ma uitam la el dintr'o parte..y el se holba p peretzi.. Christina: la c t gandejtii? Tom; la ce ai zis..pfff...sper k dak o sa am un copil..sa nu fiu al fel d nemernic cum o fost taikmeu....;)).. Christina: mijtoo...;)).. Y ma holbam la el..tom ishi intoarse kpu y se holba in jos la mnh..Eo nu eram atenta..ma holbam la unghii..Tom se lasase y el in jos y se holba fix in ochii mei.. Christina: wazzup?;;) Tom se aplekse spre mnh y incepuse sa ma sarute..shi mo luat in bratze...eo pur shi simplo nujhtiam cum sa reactzionez..sa'l resping y sai zik k il urask..sau sal las sa continuie..nu i'am zis nimik..era peste mnh y ink ma saruta.. Christina: tom te rog inceteazaaa... Tom; dc?:-s.. Christina: k..k..k ..k is virgina..:o3.. Tom; shi cE?;))..acu doar n sarutam ..nu fashem sex..:))=)).. Christina; bien dejteptule:-@.. M'am ridicat mi'am luat un prosop y tot cemi trebuia y am intrat la baie..k sa fi usigura k tom nu intra am inchis usha y am lasat cheia inauntru....am iejit afara uda y ciudalita..tom nu era in kamera..mi'am uskt paru y mi'am laut o bluza d trening p mnh..am coborat jos y nu era nimeni..o suant la usha y m'am speriat..m'am dus sa rasp y o bruneta era in fatza ushi.. Tipa: tom ii? Christina: nujht..dc?/:) Tipa: k mio tras klapa..o zis k vrea sa ne vdm in seara asta ..y no mai venit.. Christina: shi eo ce sai fac..poate o sa vina..poate o plekt undeva..:)hay k eo am treaba..pa..:-h.. I'am inchis usha y am urkt sus..am inceput sa kaut o camera goala kt mai departe de a lu tom..am jauns la o camera y am deschis usha y am dat nas in ans cu un baiat brunet.. Christina: hey:):D.. Bill: hey..:)..cf paicea..undei tom? Christina:nujht..asa..imi zici y mie udne ii o camera libera? Bill; ultima ..p coltz..:D..dc? Christina: intrebam..ms oriqm:D Am plekt in camera la tom y mi'am bagat toate lucrurile in geamantane..mi leam mutat in camera in kre mio zis bill kk ii goala y am personalizat'o exact cum era camera mea..m'am ashezat in pat y am adormit..Pe la 4 m'am trezit..am coborat jos sami iau cv d baut y am dat nas in nas cu tom.. Tom; cf? Christina: nimik..:D..u? Tom: bnh..am fost sa ma plimb.. Christina: jtiu..o fost bruneta odata sa te kaute..;))... Tom; kre bruneta?
29.01.20096.4KB
deci....id asta e cam vechi dar intru cel mai des p el  :zzz:  :rotfl:  ;)  il am din 2006 id-urideci....id asta e cam vechi dar intru cel mai des p el hancudanuta_2006 :zzz: :rotfl: ;) il am din 2006
02.01.200928.8KB
13 :nebun: pozik13 :nebun:
18.10.200918.7KB

 
:zzz: eu:p:zzz:
02.02.201027.6KB
uite poate vezi aq :limba: nijte barfe cu billuite poate vezi aq :limba:
01.12.200813.1KB
39p-bill :x
cand vienitzi la noi in tzara nu mai scapi bebe de mne  :rotfl: test - cu care dintre ei39p-bill :X cand vienitzi la noi in tzara nu mai scapi bebe de mne :rotfl:
16.05.200936.1KB
:nebun: 6 :nebun: ~jennifer genuine~:nebun: 6 :nebun:
29.06.20099.9KB
InapoiInainte