:zzz: soo fiti atente ce poze am gasit ji ultima vio pun de azi cu th:P:P:P
01.01.2009
4.2KB
~Eheee :nebun:Si am facut din nou pozeee:rotfl:!~
23.12.2009
74.8KB
:rotfl: alea sunt vechi nau ce cauta :rotfl:
20.06.2009
39.8KB
asa mi le-am facut yo de banchet anu trecut
08.11.2008
6.9KB
Uhu! salutare tuturor :hi: ma bucur sa va cunosc :D (stiu ca e cam tarziu dar na...lenea asta ..si scoala :D)
Nume:Ruxandra
Varsta:12 ani(1996)
Zodia:Gemeni(2 iunie)
Varsta: 12 ani jumja :rotfl:
Inaltime:1.66
Masa (ca sa nu zic greutate ca ma omoara profu de fizica :rotfl: ): 46 kg
Culoare parului:Saten deschis (nu blond :x)
Culoarea ochiilor: albastrii(cu noante de galben pe la pupila)
Citate preferate: "Lacrima este singura prietena a celor ce suspina"(nu sunt emo -_-...din potriva ador glumele si ador sa rad :D) , "Nu-i frumos ce e frumos, e frumos ce-mi place mie" ,"Nu plange si nu regreta , cel ce te iubeste nu te va uita..."
Animale de companie: 2 catei
Frati:O sora cu 1 an si 8 luni mai mare ca mine
Hobby:Desenul , inotul :D
Trupe/cantareti; TH RULZ!! :3 , Avril Lavigne , Sum41 , Simple Plan, Paramore
daca aveti alte intrebari , intrebati ;) loL :* :hi: :nebun:
08.01.2009
41.9KB
poii incep cu usorul :D :zzz: deci
1.danuka d la prieteni
2.isterika...... :x :x ....d la unu colegi prosti
3.una mai veche de kand eram o ploada mika.....danys
4.dar akuma nu vreau sa radeti d mn din clasa 1 pana in a 4 mi se zicea dana banana :x :x :rolleyes: :uimit: :wink2: :rotfl: :zzz:
5.ji cateodata zuzu....dar nu pot sa ii iau locul lu zuzulici.....ma refer zuzu dupa tom ji oleaka bill
02.01.2009
46KB
hai mah k am facut doua pagini
mf e cainele :nebun:
11.02.2009
50.8KB
:zzz: :zzz:
01.01.2010
45.8KB
9
ador poza asta :nebun:
09.09.2009
23.7KB
Deea: dc s plektzi? :-/ {baietzii aveau deja nijte iubite kre trebuiau sa ajunga in Germania la 8....acum ishi aminteshte ji Bill} deci? dc s plektzi? :-/
Ally: mdea..*am plekt nam mai zis nik..plangeam..m'am trantit in pat shi am inceput sa plang in hohote..*
Ally: Sunt o proasta..o idioata..o tampita
Deea: ce draq ai fata? X( d unde naiba jtii uh dc a plekt? huh? X( dak nai incredere in el deloc dc draq mai stai q el? lasal draq in pace...k dak lai "iubi" aja qm zici ai avea incredere in el...ptr k el are in tn...
Ally: Ptr k il iubeshk..mdea..ok....vdm noi 8-|…asa..y acu..jti k te iubeshk nu ?...dute y stai cu bill..k eo pot a stau y singura
Deea: :-?? 8-| *deja ma enervau crizele ei de gelozie 8-| plec*
Bill: amm..deea.. K schooompo..mo sunat mama...tata se simte rau..y tre sa merg aksa....srry..n vdm maine puiu.. :D :*
Deea: ok ^_^ *baietzii pleak ji s int q alea...*
Karry: Bill,iubitule *ii da un french* cf? :*
Anda:..Tommy puiutzu meu skkoomp y dulce ce faci?
Bill primeshte d la mn un mesaj "sper s s faca bn tatal tau ^_^ spunei insanatoshire grabnik ^_^ dn partea mea t besc :*"…Tom statea cu Anda in bratze...o tzinea strans y o saruta...
Karry: sar putea s stam aici cu voi ^_^ :x
Bill se uita speriat la tom..dak aveau sa lokuiask cu ei in ksa..aveau sa fie y in aceiashi schooala cu ei..
Karry: nu sunt probleme nu? :D
Anda: nui asa k nui nimik puiu? :x
Bill se uita la tom..inplorandul sa zik cv..
Tom: aaaa...nu nu e nimic :D
Yo cobor s iau paine...si baietzii erau la vreo 10 m d mn...dar nu zic nimic si nici nu ma duc la ei...Bill ma observa...
Bill: ba Tom..aia nui..Deea..? K
Tom: aaa....ba da...
Karry: cn Deea? K
Atunci am cororat y eo..shi..eram in pantaloni scoortzi y in maiou..aveam 2 cozi de bebe..shi am iejit cu catzelu nostru puffy..la plimbarik..
Deea: Ally ^_^ :-h hai q mn pan la magazin
Ally: ok..vamonooosss..bah stai..ala nui Bill..y Tom..cu 2 tipe?
Deea: or fi :-?? ok :> dak nu sunt ai noshtri nici ai lor s nu fie ;)) >:) BUNA BILL *ma duc la el si il sarut ii dau o limba d ramane fara aer =))*
Ally: bebelushucf puiu? :x :x :x :* :* :* l'am sarutat in timp ceo tzinea pe iubitasa de mana..i'am prins kpu in palme shi ea se holba urat la mnh*
Deea: da ce faci aici? ala e tatal tau?da mie numi arata bolnav
Ally: mdeah..y uh cn pisici mei iejti?
Anda: iubita lui Tom
Deea: ejti uh cretin nenorocit...*plec ffffff nervoasa*
Ally: a y Bill..tzi'am zis..k nu te cred..y uh.... *am plekt de langa ei fara interes..dar cand am ajuns in fatza casei am incepuut sa plang*.. tzi'am zis..da tu nu k batman....
Deea: uite plangi kt vrei K mie numi pasa
Ally: mdeah..y tata ii regele angliei 8-|
Deea: serios ma vezi p mn k plang? K NUUUUUUUU numi pasa...serios...
Ally: bnh..bnh dka zici uh...
Deea: dah...chiar zic
Ally: Ok..m'am dus sus in kamera meah y mam ashezat in pat..eram nervoasa...puteam sa jur k nu ma iubeshte..y eo il iubeshk..dar nah.......*
A doua zii dm..pleksem la scoala fara s o ashtept p Ally…
Ally: m'am trezit..m'am aranjat y am plekt...am ajuns la sc y am dat nas in nas cu bill..
Bill:...unde e Deea?
Ally: Scrie pe fruntea mea"centru de informatzi"?..nu jhtiu...am luat'o in fatza fara sa mai zik nik
Una: *treceau nijte tipe p langa ei* bwei o jtii p Deea dn 12 D? cik sa sinucis
Alta: da? :O:O knd? azi dim am vazuto K
Ally: bah undei Deea? :-l
Una: soora ta? :-s
Ally: da :-l *am fugit fara sa mai zik nik...am cautato peste tot..era in spate..statea cu curu pe skaun shi fuma*
Deea: chi ai wei? K *mai aveam 3 sferturi dn tzigara...*
Ally: Pfuai..or zis nijte tipe.. k cik te'ai sinucis..pfff..dabea pot sa respir…am alergat toata schoala
Deea: ah :)) dah jtiu...da nu am murit
Ally: Poi ma bucur..k nu ai facut ce era sa fac eo de dimineatza
Deea: da dc s ma sinucid? K dn plictiseala? :))
Ally: ma gandeam la fel..apropo..mo intrebat tufa d uh (:|
Deea: ete nah (:| *intra Bill in clasa si s asheaza langa mn...*
Bill: asa..noi 2 tre sa vbm.. :-l
Deea: ah p bune? :-/ yo nu cred..
Bill: a ba eo cred ?:-l
10.12.2008
3.8KB
:rusine: :rusine:
Tom: Sunt singurel bing bang.
Catre camere Bing Bang.
Bill: Nu se mai abtine Bing Bang
T: Bill taci ca de nu Bing Bang
B: O sa te omor Bing Bang
03.01.2010
29.5KB
TOM...TOM...TOM... :nebun: :nebun:
02.02.2010
8.8KB
03.01.2009
23.1KB
va place bradutzul meu?
02.01.2010
43.7KB
:nebun:
15.03.2009
24.4KB
7
01.08.2010
36.1KB
Tom
16.10.2008
38.6KB
:cool: gemeni kaulitz
11.10.2009
11.3KB
mda:)
mie imi plake :nebun: :nebun:
21.01.2009
90.9KB
ohh yo's obsedata
:nebun: :nebun: :nebun: :nebun: :nebun: :nebun: :nebun:
sa vb de :nod: :nebun: :nebun: :nebun:
OOOHH
12.12.2008
37.3KB
25.01.2009
37.2KB
my phone LG KS 360
07.01.2010
16.4KB
avatare cu Bill..;)
incep ew
20.10.2008
4.3KB
maritile dati un clik\
asta e alta :dinti:
28.05.2009
11.6KB
Bill Kaulitz, solistul formatiei Tokio Hotel, a declarat intr-o emisiune TV recenta ca era foarte nemultumit de look-ul sau, si ca dorea cu disperare sa para mai feminin.
Coafura punk pe care o afisam nu cred ca ma avantaja. Era foarte masculina si agresiva, sustine solistul Tokio Hotel.
Adolescentul a contactat un specialist in moda, care si-a dat seama cu l-ar putea transforma intr-o persoana cat mai androgina: i-a vopsit parul in suvite de mai multe culori si l-a sfatuit sa poarte tocuri si posete.
Bill are insa o noua problema: i se cedeaza locul in autobuz, si i se deschid usile cand intra intr-un magazin, de catre barbatii curtenitori. Chiar si asa, solistul Tokio Hotel spune ca nu il deranjeaza: In sfarsit, am o infatisare mai feminina!
Urmatorul pas pentru Bill ar putea fi o rochita sexy, spun specialistii.
O fotografie cu noul look al solistului poate fi vazuta mai jos:
19.04.2009
12.7KB
:nebun:
04.01.2009
17.2KB
eo si mama mea :rotfl: :rotfl: :rotfl: :rotfl: :rotfl:
06.08.2009
34.9KB
:rotfl:
23.01.2010
24.1KB
aaa shi mai am una editata de varamea :dinti:
16.01.2010
47.7KB
nupz
sunt berbec :cool:
>: )
:rotfl: :rotfl: :rotfl:
24.05.2009
37.7KB
salz,ma num raluka ,va las pe voi sa alegetzi
angel_ralf96 sau th_rock_music_4ever (pt yahoo) :D pt totzi fanii th :X