Colectia de poze thlove.3xforum.ro
Total 4387 poze.

InapoiInainte

 
10 -nota pentru poza-10
26.01.201024.8KB
:nebun:  :nebun:  :nebun: alex evans:nebun: :nebun: :nebun:
06.01.200954.1KB
:nebun: 
 :rusine: 
 :rotfl: 
uite unah noua 
the spirit of christmas ziza [o_o]msik:*:*:*:* :nebun: :rusine: :rotfl: uite unah noua the spirit of christmas
23.12.200843.7KB
david: :rotfl:  :rotfl:  :rotfl:  :rotfl: sa radeti :rotfl:  :rotfl: ) forgotten childrenDavid: :rotfl: :rotfl: :rotfl: :rotfl: (obligatoriu sa radeti :rotfl: :rotfl: )
03.02.200927.8KB

 
am gs bryklinam gs
01.04.200934.6KB
o poza care imi place mie mult cu tom:x... poze cu tomO poza care imi place mie mult cu Tom:X...
24.01.201027.6KB
aici punem poze cu to fara dreaduri tom fara dreaduriaici punem poze cu to fara dreaduri
28.10.200819.3KB
:zzz:  :zzz:  :zzz: poze cu bill:zzz: :zzz: :zzz:
01.01.200941.1KB

 
:zzz: soo fiti atente ce poze am gasit ji ultima vio pun de azi cu th:p:p:p poze th noi de la un:zzz: soo fiti atente ce poze am gasit ji ultima vio pun de azi cu th:P:P:P
01.01.20094.2KB
~eheee :nebun:si am facut din nou tatyanna !!!~Eheee :nebun:Si am facut din nou pozeee:rotfl:!~
23.12.200974.8KB
:rotfl:  alea sunt vechi nau ce cauta :rotfl: ziza [o_o]:rotfl: alea sunt vechi nau ce cauta :rotfl:
20.06.200939.8KB
asa mi le-am facut yo de banchet anu trecut manichiura lui billasa mi le-am facut yo de banchet anu trecut
08.11.20086.9KB

 
uhu! salutare tuturor :hi: ma bucur sa va cunosc :d (stiu ca e cam tarziu dar na...lenea asta ..siUhu! salutare tuturor :hi: ma bucur sa va cunosc :D (stiu ca e cam tarziu dar na...lenea asta ..si scoala :D) Nume:Ruxandra Varsta:12 ani(1996) Zodia:Gemeni(2 iunie) Varsta: 12 ani jumja :rotfl: Inaltime:1.66 Masa (ca sa nu zic greutate ca ma omoara profu de fizica :rotfl: ): 46 kg Culoare parului:Saten deschis (nu blond :x) Culoarea ochiilor: albastrii(cu noante de galben pe la pupila) Citate preferate: "Lacrima este singura prietena a celor ce suspina"(nu sunt emo -_-...din potriva ador glumele si ador sa rad :D) , "Nu-i frumos ce e frumos, e frumos ce-mi place mie" ,"Nu plange si nu regreta , cel ce te iubeste nu te va uita..." Animale de companie: 2 catei Frati:O sora cu 1 an si 8 luni mai mare ca mine Hobby:Desenul , inotul :D Trupe/cantareti; TH RULZ!! :3 , Avril Lavigne , Sum41 , Simple Plan, Paramore daca aveti alte intrebari , intrebati ;) loL :* :hi: :nebun:
08.01.200941.9KB
poii incep cu usorul :d  :zzz: d la :x  :x ....d la unu colegi mai veche de kand eram o ploada akumapoii incep cu usorul :D :zzz: deci 1.danuka d la prieteni 2.isterika...... :x :x ....d la unu colegi prosti 3.una mai veche de kand eram o ploada mika.....danys 4.dar akuma nu vreau sa radeti d mn din clasa 1 pana in a 4 mi se zicea dana banana :x :x :rolleyes: :uimit: :wink2: :rotfl: :zzz: 5.ji cateodata zuzu....dar nu pot sa ii iau locul lu zuzulici.....ma refer zuzu dupa tom ji oleaka bill
02.01.200946KB
hai mah k am facut doua pagini 

mf e cainele :nebun: 

 sar bennetthai mah k am facut doua pagini mf e cainele :nebun:
11.02.200950.8KB
:zzz:  :zzz: nicht zuzu~:zzz: :zzz:
01.01.201045.8KB

 
9
ador poza asta :nebun: -nota pentru poza-9 ador poza asta :nebun:
09.09.200923.7KB
deea: dc s plektzi? :-/ {baietzii aveau deja nijte iubite kre trebuiau sa ajunga in germania laDeea: dc s plektzi? :-/ {baietzii aveau deja nijte iubite kre trebuiau sa ajunga in Germania la 8....acum ishi aminteshte ji Bill} deci? dc s plektzi? :-/ Ally: mdea..*am plekt nam mai zis nik..plangeam..m'am trantit in pat shi am inceput sa plang in hohote..* Ally: Sunt o proasta..o idioata..o tampita Deea: ce draq ai fata? X( d unde naiba jtii uh dc a plekt? huh? X( dak nai incredere in el deloc dc draq mai stai q el? lasal draq in pace...k dak lai "iubi" aja qm zici ai avea incredere in el...ptr k el are in tn... Ally: Ptr k il iubeshk..mdea..ok....vdm noi 8-|…asa..y acu..jti k te iubeshk nu ?...dute y stai cu bill..k eo pot a stau y singura Deea: :-?? 8-| *deja ma enervau crizele ei de gelozie 8-| plec* Bill: amm..deea.. K schooompo..mo sunat mama...tata se simte rau..y tre sa merg aksa....srry..n vdm maine puiu.. :D :* Deea: ok ^_^ *baietzii pleak ji s int q alea...* Karry: Bill,iubitule *ii da un french* cf? :* Anda:..Tommy puiutzu meu skkoomp y dulce ce faci? Bill primeshte d la mn un mesaj "sper s s faca bn tatal tau ^_^ spunei insanatoshire grabnik ^_^ dn partea mea t besc :*"…Tom statea cu Anda in bratze...o tzinea strans y o saruta... Karry: sar putea s stam aici cu voi ^_^ :x Bill se uita speriat la tom..dak aveau sa lokuiask cu ei in ksa..aveau sa fie y in aceiashi schooala cu ei.. Karry: nu sunt probleme nu? :D Anda: nui asa k nui nimik puiu? :x Bill se uita la tom..inplorandul sa zik cv.. Tom: aaaa...nu nu e nimic :D Yo cobor s iau paine...si baietzii erau la vreo 10 m d mn...dar nu zic nimic si nici nu ma duc la ei...Bill ma observa... Bill: ba Tom..aia nui..Deea..? K Tom: aaa....ba da... Karry: cn Deea? K Atunci am cororat y eo..shi..eram in pantaloni scoortzi y in maiou..aveam 2 cozi de bebe..shi am iejit cu catzelu nostru puffy..la plimbarik.. Deea: Ally ^_^ :-h hai q mn pan la magazin Ally: ok..vamonooosss..bah stai..ala nui Bill..y Tom..cu 2 tipe? Deea: or fi :-?? ok :> dak nu sunt ai noshtri nici ai lor s nu fie ;)) >:) BUNA BILL *ma duc la el si il sarut ii dau o limba d ramane fara aer =))* Ally: bebelushucf puiu? :x :x :x :* :* :* l'am sarutat in timp ceo tzinea pe iubitasa de mana..i'am prins kpu in palme shi ea se holba urat la mnh* Deea: da ce faci aici? ala e tatal tau?da mie numi arata bolnav Ally: mdeah..y uh cn pisici mei iejti? Anda: iubita lui Tom Deea: ejti uh cretin nenorocit...*plec ffffff nervoasa* Ally: a y Bill..tzi'am zis..k nu te cred..y uh.... *am plekt de langa ei fara interes..dar cand am ajuns in fatza casei am incepuut sa plang*.. tzi'am zis..da tu nu k batman.... Deea: uite plangi kt vrei K mie numi pasa Ally: mdeah..y tata ii regele angliei 8-| Deea: serios ma vezi p mn k plang? K NUUUUUUUU numi pasa...serios... Ally: bnh..bnh dka zici uh... Deea: dah...chiar zic Ally: Ok..m'am dus sus in kamera meah y mam ashezat in pat..eram nervoasa...puteam sa jur k nu ma iubeshte..y eo il iubeshk..dar nah.......* A doua zii dm..pleksem la scoala fara s o ashtept p Ally… Ally: m'am trezit..m'am aranjat y am plekt...am ajuns la sc y am dat nas in nas cu bill.. Bill:...unde e Deea? Ally: Scrie pe fruntea mea"centru de informatzi"?..nu jhtiu...am luat'o in fatza fara sa mai zik nik Una: *treceau nijte tipe p langa ei* bwei o jtii p Deea dn 12 D? cik sa sinucis Alta: da? :O:O knd? azi dim am vazuto K Ally: bah undei Deea? :-l Una: soora ta? :-s Ally: da :-l *am fugit fara sa mai zik nik...am cautato peste tot..era in spate..statea cu curu pe skaun shi fuma* Deea: chi ai wei? K *mai aveam 3 sferturi dn tzigara...* Ally: Pfuai..or zis nijte tipe.. k cik te'ai sinucis..pfff..dabea pot sa respir…am alergat toata schoala Deea: ah :)) dah jtiu...da nu am murit Ally: Poi ma bucur..k nu ai facut ce era sa fac eo de dimineatza Deea: da dc s ma sinucid? K dn plictiseala? :)) Ally: ma gandeam la fel..apropo..mo intrebat tufa d uh (:| Deea: ete nah (:| *intra Bill in clasa si s asheaza langa mn...* Bill: asa..noi 2 tre sa vbm.. :-l Deea: ah p bune? :-/ yo nu cred.. Bill: a ba eo cred ?:-l
10.12.20083.8KB
:rusine:  :rusine: 

tom: sunt singurel bing camere bing nu se mai abtine bing bang
t: bill taci ca:rusine: :rusine: Tom: Sunt singurel bing bang. Catre camere Bing Bang. Bill: Nu se mai abtine Bing Bang T: Bill taci ca de nu Bing Bang B: O sa te omor Bing Bang
03.01.201029.5KB
:nebun: :nebun: ana-mariaTOM...TOM...TOM... :nebun: :nebun:
02.02.20108.8KB

 
poze cu tom
03.01.200923.1KB
va place bradutzul meu? salza!!!va place bradutzul meu?
02.01.201043.7KB
:nebun: twc:nebun:
15.03.200924.4KB
7 -nota pentru poza-7
01.08.201036.1KB

 
tom poze cu tomTom
16.10.200838.6KB
:cool: gemeni kaulitz desene made by me:cool: gemeni kaulitz
11.10.200911.3KB
mda:)
mie imi plake :nebun:  :nebun: sam phantommda:) mie imi plake :nebun: :nebun:
21.01.200990.9KB
ohh yo's obsedata  
 :nebun:  :nebun:  :nebun:  :nebun:  :nebun:  :nebun:  :nebun: 
sa vb de  :nod:ohh yo's obsedata :nebun: :nebun: :nebun: :nebun: :nebun: :nebun: :nebun: sa vb de :nod: :nebun: :nebun: :nebun: OOOHH
12.12.200837.3KB

 
pic`s b-)
25.01.200937.2KB
my phone lg ks 360 ~my life~!~my phone~my phone LG KS 360
07.01.201016.4KB
avatare cu bill..;) 

incep ew avatare cu bill..;)avatare cu Bill..;) incep ew
20.10.20084.3KB
maritile dati un e alta :dinti: ~made by my hand:dand my zuzu mind~maritile dati un clik\ asta e alta :dinti:
28.05.200911.6KB

 
bill kaulitz, solistul formatiei tokio hotel, a declarat intr-o emisiune tv recenta ca era foarteBill Kaulitz, solistul formatiei Tokio Hotel, a declarat intr-o emisiune TV recenta ca era foarte nemultumit de look-ul sau, si ca dorea cu disperare sa para mai feminin. Coafura punk pe care o afisam nu cred ca ma avantaja. Era foarte masculina si agresiva, sustine solistul Tokio Hotel. Adolescentul a contactat un specialist in moda, care si-a dat seama cu l-ar putea transforma intr-o persoana cat mai androgina: i-a vopsit parul in suvite de mai multe culori si l-a sfatuit sa poarte tocuri si posete. Bill are insa o noua problema: i se cedeaza locul in autobuz, si i se deschid usile cand intra intr-un magazin, de catre barbatii curtenitori. Chiar si asa, solistul Tokio Hotel spune ca nu il deranjeaza: In sfarsit, am o infatisare mai feminina! Urmatorul pas pentru Bill ar putea fi o rochita sexy, spun specialistii. O fotografie cu noul look al solistului poate fi vazuta mai jos:
19.04.200912.7KB
:nebun: photos:nebun:
04.01.200917.2KB
eo si mama mea :rotfl:  :rotfl:  :rotfl:  :rotfl:  :rotfl: nicht zuzu~eo si mama mea :rotfl: :rotfl: :rotfl: :rotfl: :rotfl:
06.08.200934.9KB
:rotfl: ziza [o_o]:rotfl:
23.01.201024.1KB

 
aaa shi mai am una editata de varamea  :dinti: loloxxxxaaa shi mai am una editata de varamea :dinti:
16.01.201047.7KB
nupz
sunt berbec :cool: 
>: )
 :rotfl:  :rotfl:  :rotfl: i`m not a fake!!i`m realnupz sunt berbec :cool: >: ) :rotfl: :rotfl: :rotfl:
24.05.200937.7KB
salz,ma num raluka ,va las pe voi sa  sau  (pt yahoo) :d  pt totzi fanii th :x id-urisalz,ma num raluka ,va las pe voi sa alegetzi angel_ralf96 sau th_rock_music_4ever (pt yahoo) :D pt totzi fanii th :X
15.05.200931.2KB
:nebun: au nou!:nebun:
23.05.201025.8KB
InapoiInainte