Colectia de poze thlove.3xforum.ro
Total 4387 poze.

InapoiInainte

 
39 :nebun: ~airica macabre!~39 :nebun:
22.12.200939.5KB
vreau o poza cu oglinzi :rotfl: vreau o pozavreau o poza cu oglinzi muuuuuuuuuuuuulte :rotfl:
16.07.20108.1KB
:rotfl: chris dakota:rotfl:
17.06.200947.8KB
:nebun:  :nebun: sar bennett:nebun: :nebun:
06.01.200923.8KB

 
:) ziza [o_o]:)
04.07.200917.6KB
:nebun: hannah beth:nebun:
04.01.200972KB
:rusine: ziza [o_o]:rusine:
26.03.200920.2KB
mersi, mersi :rusine:  lenea verde.Mersi, mersi :rusine:
24.01.201019.5KB

 
5.  :limba: garderoba lui bill5. :limba:
06.02.200935.2KB
saracu tom
c bn e d bilutza mea calm:x:x: :nod:  :zzz: next next :nod:  :nebun:  :nebun:  :nebun:saracu tom c bn e d bilutza mea calm:X:X: :nod: :zzz: next next :nod: :nebun: :nebun: :nebun: :nebun: :nebun: :nebun:
15.10.200812.2KB
b:yess am castigat o intalnire cu :nebun:  :nebun: 
t(de langa):oo ghos :rolleyes: faze dure tokioB:yess am castigat o intalnire cu brunetaaaaaaaaaaaaa :nebun: :nebun: T(de langa):oo ghos :rolleyes:
24.03.200926.3KB
131 :nebun: pozik131 :nebun:
14.06.200925.7KB

 
125 ~airica macabre!~125
22.12.200941KB
:zzz:  :zzz: nicht zuzu~:zzz: :zzz:
17.05.200913.8KB
o sa mai pun avatare avatare cu bill..;)o sa mai pun avatare
21.10.200851.6KB
asha deci poze cu baieti punk :nebun:  :cool: 

asha deci vreau.. pareri :cool: 

 :rotfl:  :rotfl:asha deci poze cu baieti punk :nebun: :cool: asha deci vreau.. pareri :cool: :rotfl: :rotfl: :rotfl: :rotfl:
21.01.200927.7KB

 
jade :nebun: 
10 -nota pentru poza-jade :nebun: 10
08.09.200939.9KB
batrana :-& izzy hiltonbatrana :-&
29.03.200927.8KB
:nebun: asta ala:nebun:
03.01.200933.5KB
pfff... eu:ppfff...
09.01.201058.1KB

 
trumper
si alte personaje vor aparea pe parcurs;) o iubire imposibilaPerSOnaje: Bill Kaulitz Tom KAulitz Bytutza LaLa GEoRg Trumper si alte personaje vor aparea pe parcurs;)
16.11.200839KB
am poze cu tomAm gasit-o! \:d/.
13.07.20108.6KB
:nebun: tatyanna !!!:nebun:
02.07.200933.2KB
nu bagati in seama culoareeaa data viitoaree fac poza cu cei ma asortez la geanta tatyanna !!!Nu bagati in seama culoareeaa data viitoaree fac poza cu cei gri:rotfl:Sa ma asortez la geanta
16.11.200928.3KB

 
ala tampit pt cre mam machiat si pregatit aprox 2 ore si la cre doar am baut niste bere pana sabanchetttuuuu ala tampit pt cre mam machiat si pregatit aprox 2 ore si la cre doar am baut niste bere pana sa apara diriga si am halit pizza:x
12.07.201038.8KB
ca am taiat pozaa era ceva mai suss care facea toata poza tatyanna !!!~:rotfl:pacat ca am taiat pozaa era ceva mai suss care facea toata poza defapt:rotfl:!~
21.12.200939.5KB
asa gata 

numai stiam ce sa fac totul se petrecea asa de repede …criss sangera rau si nu stiam ceasa gata Numai stiam ce sa fac totul se petrecea asa de repede …Criss sangera rau si nu stiam ce pot face toti se invarteau prin jurul meu numai eu nu ma puteam misca…pur si simplu … Tom : va rog eu faceti ceva : (( Criss te rog revinoti : (( , tom déjà era la capatul puterilor… eu nu ma mai puteam misca… Tom : va rog … : (( Bill : Tom calmeazate osa fie bine Tom : NUMI SPUNE TU MIE SA MA CALMEZ x( ____________________________________________________________ Sa sangerez… ?!..dar sa nu scriu…Mi-am lasat mana dibace,sa se joace cu sangele de pe mana cealalta…ciudat semn..dar parca intelegeam..scria lasa-tima…oare ei intelegeau ?!Sper ca da…Si nu vreau sa mor…si cn este acest Tom,pana la urma..oare el este EL ? Tom :Ce ?Criss,opreste-te…déjà ai pierdut prea mult sange..te rog ! Bill :Si dc faci semnele astea ? E bine,Bill intelesese,ca sunt niste semne..oare dak mai scriam va intelege,din ele ?Am mai scris ceva...”Va rog,plecati..lasati-ma sa plec de aici... ! ‘’ Ana :Criss,vorbeste cu noi ! Medicul :Cred…ca…imi pare rau sa va spun…dar..cred ca ori e nebuna..ori e posedata de un demon…adica uitativa la ochii ei cum sunt…rosi..pur si simplu…si plange cu lacrimi de sange..deci e posedata..cum ar veni..trebuie omorata.. ! Tom :CUM,PUTETI SPUNE ASTA,NIMENI NU SE ATINGE DE EA,SA VA FIE FOARTE CLAR ! Ana : tom usor , insfarsit puteam sa vorbesc sa ma misc Ma ridic si ma duc sa ma uit la mana Crissei Ana : sunt heroglife …le intelge cineva ?:| Tom : da eu ma facut un curs si… Ana : Atungi incearca sa descifrezi ce scrie pe mana ei Tom se uita … dar se pare ca nu prea intelegea…Bill se aproprie incet . Bill : scrie … « Lasatima in pace « , « Va rog , plecati … lasati-ma…sa plec de aici … ! » Tom : tu de unde stii sa.. Bill : eu am fost atent la cursuri Tom : mm… Ana : INCETATI ! oare dc vrea sa plece ? Tom : nu stiu… Bill : chiar asta ma depastete Ana : si ce facem desteptilor ? Tom : eu zic so lasam sa plece cred ca stie ce face Ana : dar … , imi dau lacrimile Bill : Ana are dreptate … Ana : bine …. Fie dar of… Bill : o sa fie bine ________________________________________________________ Am zambit...am mers incet si m-am ridicat..din pat..aveam nevoie de ajutor...asa ca am scirs”Ma puteti duce la acel mormant?adica doar tu Bill,nu le spune si lor te rog,esti singurul care ma poate ajuta ! ‘’ Bill :Da din cap afirmativ.si arata ora 12,aici,cat timp ceilalti merg sa imi stranga lucrurile.Am inceput sa ma implimb de colo colo..si degeaba…dc eu ? ‘’Pt ca tu esti aleasa !’’Ce aleasa ?’’Tu esti fiica iadului,tu iti ceri moarte in indurare’’Deodata imi apare..chiar moartea mea in fata…nu puteam tipa..dar…m-am speriat.. Timpul a trecut ,cilalti au plecat…este ora 11…si eu stau in acelasi loc,un spital…deodata usa se intredeschide,era Bill.Am inceput sa ii explic cum stau lucrurile,si deodata…si el imi auzea gandurile…acum si el era implicat in asta..oare ? Fantoma,spune avand un planset de copil : ‘’Salvati-va,salvatine !Ajutor !Nu ii lasati sa va omoare !’’ Eu cu Bill ne-am speriat..el mai mult,eu déjà ma obisnuisem..deodata..totul se schimba intr-un spital jegos,plin de sange pe peretzi,camerele erau altfel… Intre timp : Am iesit cu Tom din spital si cu lucrurile Crissei .. eram confuza … nu mai stiam nimik … nu mai puteam intelege nimik …. Totul era asa de complicat… dupa ceam iesit din spital mam asezat pe o bordura …gandiduma fara sa realizez ca stau pe partea cealat si privesc spitalul ….Tom déjà o luase cu mult inainte … nu ma puteam trezi din gandurile mele … Tom : HAIDE MAI CE FACI ?! Ana : aaa .. cee … ? Tom : Hai odata sa mergem sa ducem lucrurile n-am tot timpul din lume la dispozitie … vreau sa stau cu iubirea vietii mele Ma ridic si merg pana il ajung apoi o luam amandoi la pas Ana : stiu ce simti si … Nu apuc sa spun totul pt ca ma intrerupe Tom : ba nu nu sti nu ai de unde sa sti asta … nu simti asa ceva pt nimeni … Ma infuri … si nu ma mai pot abtine sii dau o palma Tom : hei a durut Ana : si pe mine m-au durut vorbele tale X( nai de unde sti ca nu simt ce simti tu pt Criss pt cineva de pe planeta asta … nu-mi spune mie ca doar tie iti pasa de Criss…sa nu mai imi spui asta in veci X( … E VERISOARA MEA ! am copilarit impreuna suntem ca 2 surori despartite… deci nu-mi zice mie ca eu nu sufar … si ca nu-mi pasa de ea … egoistule … O iau mai repede in fata … nu suportam ca cineva sa-mi spuna ca nu tin la propria mea verisoara … propria mea sora … si ca doar ma folosesc de ea … of de ce lumea o fi asa .. Pana la urma am ajuns acasa , am deschis … parinti Crissei plecasera dupa prima zi … dupa ce venisem noi … in Croatia pt o luna pt as sarbatori cei 26 de ani de casnicie …. Usor usor am inceput sa caram bagajele … apoi am pus hainele fiecare la locul lui… la un moment dat dintr-o pungulitza de matase …. Pe care am recunoscuto a cazut o mica bucata de material …. Imi aduceam perfect aminte … aveam si eu ceva la fel … incep sa caut prin bagajele mele si gasesc acelasi fel de pungulitza cu aceiasi inscriptie dar inversata « ANA + CRISS=FOREVER SISTERS « Amintirile incepeau sa se arate in mintea mea …. Nu m-am mai miscat … Tom : esti bine ? Ana : cred ca da Tom : ce’s alea ? Ana : amintiri… leam facut pana sa ma mut in Germania …. Impreuna cu Criss… offf… Tom : ah … Raman cu privirea la acele bucatele de material … apoi ma trezesc si continui si imagine cu unul din ochii lu Criss
29.12.20094.9KB
cei doi ies pe usa. bill ajunge in fata usi intra in casa unde era un dezastru total, in livingCei doi ies pe usa. Bill ajunge in fata usi intra in casa unde era un dezastru total, in living bautura peste tot, in bucatarie numai vase murdare parea ca Tom a dat o petrecere in lipsa lui Bill. Tom iese din baie: T: aaa buna Bill! Bill statea incremenit in usa uitanduse peste tot…apoi dadandusi ochi peste cap T: unde ai fost toata noaptea? Ai pierdut petrecerea… Bill nu-I raspunde T: hai nu-mi spune ca inca mai esti suparat pe mine..?? (rade) B: Tom am lipsit toata noaptea deoarece ma calcat o masina iar tu dai o petrecere? Nici macar un telefon nu aid at sa ma intrebi BILL ESTI BINE? T: …deci unde ai dormit? B: la o fata care ma ajutat T: deci te-ai distrat nebunule:> Bill plin de nervi: intelegi totul total gresit~X( T: :| B: m-am saturat, niciodata nu-ti vei da seama cat mai ranit, esti prea ocupat pt fratele tau.. Tom lasa capul in jos si se indreapta spre camera lui gandinduse daca Bill il va mai ierta cand Bill il striga din spate B: Tom?!..te-as iarta doar prin simplul fapt ca-mi ceri scuze: (… Tom se intoarce uimit T: serios? B: crezi ca as glumi? Si Bill merge in camera lui iar Tom se gandeste la tot ce ia spus dupa care primeste un telefon de la David T: alo? D: UNDE DRACU ATI LIPSIT DE LA REPETITIE? T: aa…ce? D: JESUS! AZI LA ORA 9 TREBUIA SA FITI IN STUDIO T: aaa…scuze am uitat…si Bill a avut un accident D: sper sa fie prima si ultima oara pt TH T: scuze david…asa va fi D: oricum vedeti ca avem turneu de o saptamana in Franta si apoi ne mutam definitiv in Berlin T: ok..ma duc sa-I spun lui Bill Tom inchide telefonul si merge la Bill in camera T: Bill? B: da? T: ma sunat David si a zis ca maine avem turneu in Franta dupa care ne mutam in studiourile din Berlin B: emh….doar atat? Bill credea ca ii va cere scuze T: emhhh….paii…..da… Bill se intristeaza T: ADICA NU! Bill face ochi mari Tom se apropie de scaunul pe care statea Bill T: Bill…imi cer scuze…penru absolute tot…nu credeam ca te va rani chiar atat de tare B: cum san u ma raneasca? Esti mai mult ca fratele meu Tom..tot ce mi-ai zis…ma durut mai rau decat alceva, a fost chiar urat din partea ta sa-mi zici… Cred ca nici nu suntem gemeni T: de asta imi cer scuze.. B: sper sa uit….si totusi Te iert Tom! Tom se pune pe Bill, ii ia capul in maini si il saruta
03.10.200917.9KB

 
:rotfl: tatyanna !!!:rotfl:
13.05.201052.9KB
pai.....sa vedem gia qashqaipai.....sa vedem
27.01.201025.2KB
:rotfl:  fun and friends ziza [o_o]:rotfl: fun and friends
15.11.200933.4KB
da..sau vopsit el si ca s ava facetzi o idee :zzz: chris dakotada..sau vopsit amandoi..si el si sam.. asta`i ca s ava facetzi o idee :zzz:
18.06.200916.6KB

 
:nebun: ziza [o_o]:nebun:
08.06.200920.4KB
parca mi-a dat cnv una in nas xd rawrs...*parca mi-a dat cnv una in nas XD
11.01.200925.3KB
:nod:  :nod: pic`s b-):nod: :nod:
24.06.200929.9KB
:rotfl: sosia lui bill???:rotfl:
10.01.201026.1KB

 
nu asta e  :finger: bill a recunoscut ca si-a facut un nou tatuaj.nu asta e tatuajul?:O :finger:
12.01.200922.9KB
17 :nebun: pozik17 :nebun:
12.06.200929.2KB
uitati-va aici :uimit:  :uimit:  :uimit: tom a lovit o fana????Fetelor,i-a uitati-va aici :uimit: :uimit: :uimit:
21.12.200937.2KB
:nebun: ziza [o_o]:nebun:
20.04.200961.5KB
InapoiInainte