Colectia de poze thlove.3xforum.ro
Total 4387 poze.

InapoiInainte

 
bah dar cretina sunt mah 
scz nu era aia de dimi .. asta e just i ... musikengel :x:d:)bah dar cretina sunt mah scz nu era aia de dimi .. asta e
19.03.201035.3KB
:rotfl: ... arat ka o fantomaaa  :rotfl: brookelle:rotfl: ... arat ka o fantomaaa :rotfl:
22.12.200918.9KB
just i ... musikengel :x:d:)
28.03.201019KB
loser ... eu snt aia din mijloc  :limba: brookelleloser ... eu snt aia din mijloc :limba:
05.01.201027.5KB

 
:rotfl: bill k. model la milano:rotfl:
25.01.201035.4KB
tom nu are n97  :rotfl:  :rotfl: 

defapt e un  nokia n900  :rolleyes: si nu e mare lucru..la pretzTom nu are N97 :rotfl: :rotfl: Defapt e un Nokia N900 :rolleyes: Si nu e mare lucru..la pretz e cat un N97 in jur de 23 de milioane Si poza
23.01.201042.6KB
:hi: noi:hi:
10.12.200841.2KB
7:-?? -nota pentru poza-7:-??
22.01.201015.3KB

 
numesc din bucuresti am 17 ani.
sunt nascuta pe 12 octombrie :nebun: 
o poza si mai intrebati voi:hi:HelaU:hi: Ma numesc Tatyana,sunt din Bucuresti am 17 ani. Sunt nascuta pe 12 Octombrie 1992.Balanta :nebun: O poza si mai intrebati voi :zzz:
09.04.200933.4KB
cu gemenele olsen .. le adoooor:x desktopul meucu gemenele olsen .. le adoooor:X
31.12.200939.5KB
palce -nota pentru poza-10000000 imi palce peisajuuu:X:X:X:X:X
12.03.200953.3KB
tom shio luat sakoul y o iejit p usha fara s ami zik nik..ma uitam la el cu nijte ochii mari ceTom shio luat sakoul y o iejit p usha fara s ami zik nik..ma uitam la el cu nijte ochii mari intrebandu'ma ce papuci mei are..Am urkt in mashina..nu in fatza langa el ci in spate..No comentat nik..am ajuns la biserik y am coborat..m'o prins d mana y am intrat..erau multzi oameni..p kare ncii makr nu'i cunojteam..in ultimu rand..era nick..km botos..printre nijte gorile dealu kaulitz....am ajuns la altar..shi atunci au adus'o p kimy..bill o adus'o shi tom se uita la el cu ochii mari..I'am dat drumul la mana lu tom y am fugit ktre ea..Am luat'o in bratze y am tzinut'o strans la piept.. Christian"in shoapta":nutzi fa grij..totul o sa fie bine..itzi promit.. Kimy:ai facut toate astea ptr mnh?:Xte iubeshk.... M'am intors y m'am dus la kaulitz..slujba o inceput ..popa zicea toata liturghia y el ma tot holbam la tom..kre facea acelashi lucru..se holba la mnh.. Popa: va declar sotz shi sotzie..shi acum.putetzi saruta mireasa.. M'am uitat uimita la tom..kre so aplekt ktre mnh shi mo sarutat..mo luat in bratze y o iejit din biserik..mo urkt in mashina y o pornit...Am ajuns aksa..y m'am ddat jos din mashina..am mers inainte y tom mo prins din urma..am urkt repede skarile y ami ntrat in kamera mi'am dat rochia jos y am ramas in corset kre arata super sexy p mnh y in boxeri..Tom o intrat in kamera y so holbat la mnh cu ochii mari.. Christina: ce?ce t holbi asa la mnh?dor nu vroiai sa raman imbrakta in rochie nu? Tom no zis nik..nu aveam sakou pe el shi era numa in camasa kre era desfacuta y pe piept ii atarna greoaie cravata..Am dat sa ma duk la baie shi mo tras spre el ,dezechilibrandu'ma am cazut peste el shi ma uitam cu ochii mari la el....shi mo prins de sholduri Christina: tom..da'mi drumul.. Tom: dc?nu mai are voie omu sa'shi tzina sotzia in bratze..? M'o ridikt de jos y mo tras la el in bratze..nujhtiam ce sa zik sau ce sa fac..M'o luat in bratze.. Tom: shi unde vrei sa mergem in luna d miere? Christina: nikieri:).. Tom; tre sa vrei sa mergi undeva..deci.. Christina: kaulitz..eo nu vreau nimik de la tnh..ce nu intzelegii?;;).. Tom: nam ce sa intzeleg..jtii doar k acu..ce am eo itzi apartzine..y ce ai tu..la fel;;).. Christina: dak zici u:-@:-@:-@... Mi'o tras kpu spre el y mo sarutat.....Ma tzinea strans la piept.. Tom: ce zici...vrei sa mergem la malibbu?;;) Christina; ce sa facem acolo?/:) Tom; plaja..ne balacim..k nijte ratze..."o inceput sa rada isterik y facuse o moak fff sweet"..ne plimbam..y mai vedem noi..mergem?;;) Christina: shi vrei uh acolo?;;) Tom; da:D:D:D:Dam mai fost...knd eram mai mik..y odata cu bill...:D.. Christian: binee...eo nam fost acolo:Dam fost la miami..:D:X:X:X:X..y la new york..:D..y in L.A..:X..y in rusia:Xy in mexic..y in mai multe locuri..da in malibbu nam fost:D>.:X:X:X Tom; las k mergi acum..:D.."shi mo sarutat" Tom so trantit in pat..cu tot cu mnh...ma tzinea in bratze..k sa nu plek..shi eo..aveam mana pe pieptul lui gol.. Tom;itzi imaginezi..:|noi 2 eram dujmani ptr k uh ma urai y imi distrugeai tot..y acum..suntem casatoritzi;;).. Christina: aha..y de udne jtii uh k nu te mai urask?;;) Tom; ptr k ..jtiu.."y o sarutase"..k dak ma urai.."o ami sarutat'o odata'..nu ma mai lasai sa te sarut..:D.. Nam comentat..chiar nu'l mai uram..dar nu vroiam sai zik k ii adv..nujhtiam ce simt ptr el..Am adormit in bratzele lu tom ..a doua zii dimineatza..m'am trezit..eram in pijamalele mele..shi eram in bratzele lu tom..Am vrut sa ma ridik y atunci tom mo tras inapoi in pat ... Tom:..pleci asa..fara nici un pup?:o3 "se scarpina lenes la ochii" M'am aplekt shi l'am pupat... Christina:uh m'ai schimbat in pijamale? Tom; doar nu vroiai sa ramai in corsetu ala strans p tnh no?chiar dak itzi statea beton..l'am dat jos y tzi'am pus pijamalele;;).. Christina: bine..:)..in fineee;;):X M'am ridikt din pat y m'am dus la geam..m'am pus cu fundu pe pervaz y ma holbam afara cascand lenesha.. Tom; cf acolo?;;) Christina: nik...m gandesk;;)dc? Tom: la ce te gandeshti..? Christina: la kim..e in kamera ei? Tom: dah:D.. Christian: atunci...eo ma duk pana la ea;;).. Tom; y vii inapoi?:o3 Christina: dah..:D.. Am ieshit din camera y am alergat descultza pe hol pana la camera lu kim..am deschis ushor usha..y kim dormea..cu patu ravashit cum dormea d obicei..m'am ashezat ushor shi am mangaiat'o pe fatza..atunci ea o sarit din pat ca arsa y o inceput sa rasufle speriata.. Kim:vrei sa fac infart?:-l Christian: bine intzeles k nu:-l"am luat'o in bratze am stranso tare y am icneput sa plang"am crezut..k dak o sa patzejti cv..il omor pe kaulitz cu mainile mele.. Kim:dah..y eo credeam..k ...dak patzejti cv..rup tot.. Am icneput sa rad.. Kim: da o stat cu mnh unu..bill...jtii ce frm canta:X..y..ii scump.. Am inceput sa rad isteric y sa ma rastogolesk in pat cu mainile de burta.. Christina: eo=))prima data knd l'am vazut=))l'am intrebat: "shi uh iejti una dintre tarfele lu tom" Kim o inceput sa rada y ea isteric.. Kim: cum sa zici asa cv despre el:D?=))ii scumpete;;).. Christian: soramea..:|itzi palce d el?:| Kim:..poi..so purtat foarte frm cu mnh..y ii sensibil..nu asa d agresiv k tom...y mo ajutat..mo deschis la catushe..y mo alsat sa stau asa...ii un scump..da..krek incep s m indragostesk d el..odata..so ashezat in pat..colo udne am stat..y mo sarutat..:| Christina: poi..dak ii asa cum zici...eo nam sa ma impotrivesk.. Kim: shi..cu tom..cum ii..? Christina; nicicum..adik..eo m'am maritat cu el..ptr tnh.. Incerkm sa tzin in mine..nu froiam sa zik la nimeni ce simtzeam ptr tom.. Christina: bine somnorici..hay k eo ma duk sa fac dush..n vdm jos..:D.. Kim: (:|binee..n vdm jos:X Am iejit din camera y am dat nas in nas cu bill.. Bill; hey:D..kim..am..are treaba? Christian: nuh..krek nu:D...potzi sa intri.. Am plekt mai departe..y am intrat in camera..tom o iejit din baie..imbrakt in hainele lui obijnuite..cu shapk y tot cei trebuia pe el y mirosind puternik a parfum.. Tom;..vezi k eo am plekt k am treaba:).. Christian: bien dute..te'am intrebat eo cv?/:) Tom; nuh:D..da ii responsibilitatea mea sa itzi zik unde is:D Christian: tzine ptr tnh;))..nu mai ntereseaza:D"kik"
08.02.200948.6KB

 
ashley ~by andAshley
29.10.200839.2KB
a doua tot cu el  :nebun:  dar atunki eram mai grasutza  :rusine: loloxxxxa doua tot cu el :nebun: dar atunki eram mai grasutza :rusine:
16.01.201046.5KB
se oftika ciuda fuck yo perez beach :rotfl:  :rotfl:  :rotfl: perez hilton ii uraste pe tokiose oftika ...........ciuda ciuda fuck yo perez BEACH :rotfl: :rotfl: :rotfl:
17.01.200962.9KB
:rotfl:  :rotfl:  :rotfl: eeeh asa deci alte desene  :limba: 
primu: o fata pisica desene made by me:rotfl: :rotfl: :rotfl: eeeh asa deci alte desene :limba: Primu: o fata pisica
13.12.200926.4KB

 
pai.. our  little pet's:dpai..
01.01.201050.8KB
:nebun: photos:nebun:
04.01.200920.9KB
:rotfl:  :rotfl: chris dakota:rotfl: :rotfl:
12.01.20094.8KB
amdea ultima datha au kasigath ceva in spania :nod:  :nod:  :nod:  :nod:  :rotfl:  :rotfl: hy sntAMDEA ultima datha au kasigath ceva in spania :nod: :nod: :nod: :nod: :rotfl: :rotfl: hy snt noua pe aiki app
16.06.20093.9KB

 
aici e caseedy cele mai ascunse imaginata sa zburde,aici e caseedy
16.10.200810.5KB
tatyanna !!!:rotfl::rotfl:!~
09.02.201030KB
cica e o cantareata si ea a zis acolo ca sunt doar a dat la stiri la ei acolo ca cica e noua iubitaCica e o cantareata si ea a zis acolo ca sunt doar prieteni DA a dat la stiri la ei acolo ca cica e noua iubita :nebun: mama da e pe feliee tom asta :cool:
03.06.200950.3KB
:nod: another girl:nod:
09.04.201020.9KB

 
eu cristina si tortu pe care l'am fkt noi .. primu nostru tort  :rotfl: brookelleeu cristina si tortu pe care l'am fkt noi .. primu nostru tort :rotfl:
22.12.200929.4KB
10 :zzz: 

bill  :rotfl:  :rotfl: -nota pentru poza-10 :zzz: bill :rotfl: :rotfl:
27.06.200937.1KB
mda  :rotfl:Mda :rotfl:
30.07.201030.9KB
:cool:  :cool: nicht zuzu~:cool: :cool:
17.05.200912.2KB

 
123 :nebun: ~airica macabre!~123 :nebun:
22.12.200962.2KB
just i ... musikengel :x:d:)
09.04.201037.1KB
129 :nebun: pozik129 :nebun:
14.06.200923.3KB
alta. amy parkerAlta.
21.07.201028.7KB

 
:zzz: -nota pentru poza-1000000000000000000000000000 :zzz:
11.04.200917.2KB
asta place :nebun:asta place :nebun:
29.03.200943.4KB
32 :nebun: pozik32 :nebun:
12.06.200915.8KB
:rotfl:  :rotfl: saracu copchil :rotfl:  :rotfl:  :rotfl: puck boy:rotfl: :rotfl: saracu copchil :rotfl: :rotfl: :rotfl:
21.01.200934.5KB

 
leez – sora geamana a emmei , incearca sa ii urmeze sfatul , sa stea cta mai departe de mafie dar eLeez – sora geamana a Emmei , incearca sa ii urmeze sfatul , sa stea cta mai departe de mafie dar e constienta ca sora ei e urmarita si totushi se implica discret in mafie fara k cineva sa ii observe prezenta , o insotzeshte mai mereu pe sora ei
16.07.201031.5KB
.. parte just i ... musikengel :x:d:)deeeecccciiii .. poooooooooooooooooze parte a-2-a:limba:
09.04.201033.7KB
18 :nebun: pozik18 :nebun:
18.10.200914.3KB
si inka una si gatta...ca vam bombardat cu poze me...pitiksi inka una si gatta...ca vam bombardat cu poze
12.07.201018.4KB
InapoiInainte