Colectia de poze thlove.3xforum.ro
Total 4387 poze.

InapoiInainte

 
pun totusi un next.


in 3 ore am terminat luat salutat pe baieti si am plecat val vartej dinPun totusi un next. In aproximativ 3 ore am terminat totul.Mi'am luat lucrurile,i'am salutat pe baieti si am plecat val vartej din studio.Tal veni in urma mea si reusi sa ma ajunga in parcare.. "stai! Joel ce s'a intamplat?am spus ceva gresit?" "nu Tal...e vba de mine..de viatza mea" spun scurt si ma intorc catre el. " ce ai patit?" "Tal pot sa te rog ceva?" "Desigur! Orice pt tine!" "Ma duci in L.A?" spun oarecum rusinat. "Da..si eu tot acolo merg." "Multumesc.Chiar nu ma simt in stare sa conduc.." Ne'am urcat in masina mea si am pornit spre L.A. PE drum nici unul din noi nu a spus nimic pana cand Tal a spart tacerea.. " Poti sa imi spui si mie ce e cu tine?Iarta'ma ca sunt insistent..." " e okay..Ce sa fie Tal...Viatza mea se duce de rapa.." "Cum asa?! Acum 2 saptamani erai cel mai fericit om din lume..." "ERAM-bine zis" Cuvintele imi explodau in minte..numai asta auzeam.. " Ce s'a intamplat asa grav?Ma sperii" " Nu stiu cum sa iti spun..Mie greu sa vorbesc despre asta..si totodata am nevoie sa povestesc cuiva" Spun eu in timp ce ma uitam pe geam,pierdut in ganduri si amintiri dureroase. " Aseara..m'am intors in L.A..Si...am avut parte de cea mai neplacuta scena..." "Ce s'a intamplat?" Spune mirat. "Sampanie,trandafiri..o cravata.." "Cravata?!" " Mda. Nicole urma sa petreaca noaptea cu un tip..stii." "Pooooftim?!" Exclama el. "De necrezut ,nuh?" "Imposibil" Se uita la mine,evident,socat. "Pai..si cum..adica i'ai surprins in..." "Nu. Am avut eu grija sa sparg sticla de sampanie si l'a ascuns in dulap" "Extraordinar! Tu chiar vorbesti serios?" "Da" "Si ce i'ai facut?" "Ne'am certat.Am parasit'o" "Si copilul?" "Nu m'am hotarat.As vrea ca Harlow sa stea cu mine..Nu am incredere sa o las cu ea..Dar nu am ce face..un copil are nevoie de mama" " Are nevoie de ambii parinti" adauga el. "Da.Asa e" Dar ce pot face? "Omule..m'ai socat.Chiar nu stiu...Treci peste si luati'o de la capat" "Tocmai asta e. Nu pot.Oricat as incerca nu pot..." Linistea ne cuprinse pe amandoi.Timpul parea ca sta in loc.Mai reuseam sa arunc cate o privire pe geam,eliberandu'ma de ganduri dar degeaba.Tristetea si durerea din sufletul meu ma apasau mult prea tare. Iatane si in L.A..Tocmai ce am trecut de placutza pe care era scris "Welcome" iar dedesubt "Los Angeles" "Tal...as vrea sa vi cu mine la vila lui Benji!" Si o poza cu Nicole :limba:
30.01.201034.5KB
+18 pic`s b-)Advertisment: +18
03.04.20094.9KB
ah da am poze noi :nebun: tatyanna !!!Ah da am poze noi :nebun:
11.09.200936.6KB
sam phantom e cel mai bun al lu chris dakota
cel dupa hi5e un fake
sam are doar myspace
si e emo dinSam Phantom e cel mai bun al lu Chris DAkota cel dupa hi5e un fake Sam are doar Myspace si e EMO din cauza parintilor etc etc:)) am j yo poze q el :rusine: Simba si Sam simba e pisicutzu
11.01.200944.8KB

 
:rotfl:  :rotfl:  :rotfl:  :rotfl: aici mai era oleak sh ne pupam :rotfl:  :rotfl: nicht zuzu~:rotfl: :rotfl: :rotfl: :rotfl: aici mai era oleak sh ne pupam :rotfl: :rotfl:
24.01.201035.1KB
:nebun:  :nebun: 30 seconds to mars:nebun: :nebun:
03.01.200952.3KB
nah 

vreau o poza co vulpe polara  :dinti: vreau o pozanah vreau o poza co vulpe polara :dinti:
17.01.201027.6KB
:rusine:  :rusine: nicht zuzu~:rusine: :rusine:
05.01.201047.2KB

 
hello everybody! voi poasta si eu un fic...este o drama :d
daca nu va place sa'l 1.  joel madden,30Hello everybody! Voi poasta si eu un fic...Este o drama :D Daca nu va place ficul,puteti sa'l stergeti:D Personaje: 1. Joel Madden,30 de ani. Si o poza cu el :limba:
06.01.201033.3KB
2 love suicide :nebun:2
01.01.200926.9KB
yo schimabasi desktopul meuyo schimabasi
29.10.200828KB
tom(1) cu tomitzaTom(1)
30.01.200949.5KB

 
:rotfl: ziza [o_o]:rotfl:
03.01.201025.1KB
hm..10 -nota pentru poza-hm..10
06.09.200916.7KB
pun si eu papusik tompun si eu
27.05.200945.2KB
aici cele mai ascunse imaginata sa zburde,aici
18.10.200830.5KB

 
linkin me away ;) ce melodie asculti?Linkin Park-Pushing me away ;)
16.05.200939.8KB
:nebun:  :nebun: 12 pozik:nebun: :nebun: 12
18.10.200918.7KB
uite :rotfl:  milan stankovicUite :rotfl:
15.07.201024.7KB
hey eu:phey
02.02.201049.9KB

 
:nebun:  :nebun: pozikkk adol just i ... musikengel :x:d:) :nebun: :nebun: pozikkk adol pozik:nebun:
28.04.201025.2KB
144 :nebun: pozik144 :nebun:
14.06.200919KB
nu inteleg ce-i aklo..8,50 -nota pentru poza-nu inteleg ce-i aklo..8,50
26.07.200930.6KB
:rotfl: ziza [o_o]:rotfl:
29.10.200934KB

 
:nebun: 7 ~jennifer genuine~:nebun: 7
29.06.200935.6KB
:rotfl:! tatyanna !!!:rotfl:!
13.04.200924KB
:nebun: twc:nebun:
15.03.200925KB
poon dak n-am 2 ca apare un pers: delia,sa poon o poza cu ea;) little bill:xpoon nextu,chiar dak n-am 2 comm-uri;) oo,stati ca apare un pers: Delia,sa poon o poza cu ea;)
01.12.200917.3KB

 
baii de la2pagini s'au facut 6si mai am vreo 60 de pozikBaii de la2pagini s'au facut 6si mai am vreo 60 de pzoe:nebun:
14.06.200941.2KB
e penal asta :rotfl:  :rotfl: desene cu bill.....e penal asta :rotfl: :rotfl:
01.12.200814.1KB
ai bine decat sa zicem: bill e cu 30 kg mai gras k mn :nebun:  :nebun:  :rotfl:  :rotfl:  :rotfl:ai bine decat sa zicem: bill e cu 30 kg mai gras k mn :nebun: :nebun: :rotfl: :rotfl: :rotfl: :rotfl:
21.06.200916.1KB
just i ... musikengel :x:d:)
09.04.201024KB

 
me...pitik
28.03.201023.7KB
:zzz: ii sta bn si fara sepcutza :nebun: poze cu tom:zzz: ii sta bn si fara sepcutza :nebun:
17.10.200835.4KB
al meu e asta desktopul meual meu e asta
29.03.200950.8KB
:nebun: photos:nebun:
04.01.200922.7KB

 
:nebun: our  little pet's:d:nebun:
05.01.201016.3KB
10 :rotfl:  :rotfl:  :rotfl: -nota pentru poza-10 :rotfl: :rotfl: :rotfl:
17.01.200932.6KB
gbhx pic`s b-)gbhx
03.04.20093.7KB
~pozetwc:nebun:!!!
26.11.200943.9KB
InapoiInainte