Colectia de poze thlove.3xforum.ro
Total 4387 poze.

InapoiInainte

 
:nebun: 11 ~airica macabre!~:nebun: 11
22.12.200931.9KB
:rotfl:  :rotfl:  :rotfl: eo si cu bubu :rotfl:  :rotfl:  :rotfl: nicht zuzu~:rotfl: :rotfl: :rotfl: eo si cu bubu :rotfl: :rotfl: :rotfl:
06.08.200934.3KB
dar nu am :o3
uite una veeeeeche  :rotfl: .Dar nu am :o3 Uite una veeeeeche :rotfl: .
18.07.201013.9KB
strip babe strip :nebun:  :nebun:  :nebun:  :nebun: i wanna see more :nebun:  :nebun:  :nebun: pozestrip babe strip :nebun: :nebun: :nebun: :nebun: i wanna see more :nebun: :nebun: :nebun:
12.03.200912.6KB

 
:rotfl: tatyanna !!!:rotfl:
13.05.201056.4KB
2 :rotfl: tatyanna !!!2 :rotfl:
30.01.201036.3KB
:nebun: twc:nebun:
15.03.200917.7KB
eu am luat o pauza de la titlul de moderator :rotfl: 
dar mi-ar face placere :nebun: 

si ma simtEu am luat o pauza de la titlul de moderator :rotfl: Dar mi-ar face placere :nebun: Si ma simt bine aici :nebun: Imi place :nebun:
13.08.200925.2KB

 
:uimit: poze cu tom:uimit:
16.10.200815.8KB
:nebun:  :nebun:  :nebun: yoy...si mie-mi plac....in general imi plac chestiile :nebun:  :rotfl::nebun: :nebun: :nebun: yoy...si mie-mi plac....in general imi plac chestiile paranormale :nebun: :rotfl:
04.02.200913.6KB
:zzz: 9 -nota pentru poza-:zzz: 9
26.03.200913KB
:rolleyes: darkyshor:rolleyes:
10.04.200936.9KB

 
:nebun: pic`s b-):nebun:
10.02.201037.2KB
:rotfl: poze cu bill:rotfl:
12.12.20085.9KB
:rotfl:  :rotfl: asta e k e ala din rbd) :rotfl:  :rotfl:  aja va fasccinez mai muult :rotfl: 3:rotfl: :rotfl: asta e iulius(srry k e ala din rbd) :rotfl: :rotfl: aja va fasccinez mai muult :rotfl:
05.01.20098.2KB
:nebun:  :nebun:  :nebun:  :nebun:  :nebun:  :nebun:  -nota pentru poza-iiiiiiiiiiiiiiiii 10000000000000000000000000000000000000000000000000 :nebun: :nebun: :nebun: :nebun: :nebun: :nebun:
03.01.200948.5KB

 
ana-maria
02.02.20109.7KB
:zzz: twc:zzz:
09.07.200924.9KB
cunosk pe asta  :nebun:  :nebun: il cheama alin -nota pentru poza-1000:X:X:X:X:X imi palceee:X il cunosk pe asta :nebun: :nebun: il cheama alin
12.03.200956.6KB
o gaza
10.09.200923.5KB

 
asta e :zzz: 
dar ma mananca pe mn palma sa-l schimb :-? desktopul meuasta e :zzz: dar ma mananca pe mn palma sa-l schimb :-?
13.08.200945.6KB
:limba: nicht zuzu~:limba:
09.12.20086.1KB
si ultima si nu cea din urma :rotfl: 

aici m'a prins aja ca voiam sa urc si nah :rotfl: salza!!!si ultima si nu cea din urma :rotfl: aici m'a prins aja ca voiam sa urc si nah :rotfl:
02.01.201028.5KB
uitatzi va mah aici  :rotfl:  :nebun: 



chiar dak e trukta poze cu billuitatzi va mah aici :rotfl: :nebun: chiar dak e trukta
03.01.200922.2KB

 
in ultima poza tipu nu e punker !:| :)) 

he's a real punk boy  :nod: puck boyIn ultima poza tipu nu e punker !:| :)) He's a real punk boy :nod:
01.01.201033.8KB
poze noi ziza [o_o]poze noi
26.05.200932.6KB
oki!!deci mam gandit in cele din urma sa bag ji yo nextu :rotfl:  :rotfl:  :rotfl:  :rotfl:  :rotfl:oki!!deci mam gandit in cele din urma sa bag ji yo nextu :rotfl: :rotfl: :rotfl: :rotfl: :rotfl: zuzule!!nextu help me ppslpslslpsl!!! _________________________________________- ~ma ajez yo in baca cu mihai(care el statea cu o alta colega dar aia absenta d la sc azi:D:d) si vine profu de romana~ P:Buna ziua elevi!! L:Buna ziua!~zic yo din banca~ ~ajunge profu la catedra~ P: Lisa!!! L: Prezent!!!! P: Lisa!!!! L: Prezent don' profesor!!!vam mai zis!! p: nu domnisoara ridicate in picioare!! l: da dc???nam facut nimic! p: cum adik nai fakt nimic domnisoara?? l: pai nam fakt nimic!! p: pe langa k esti nepoliticuasa mai ejty si mincinoasa!! l: cum indrazniti domnule profesor???ce am fakt?? p: adik cand dau buna ziua nu te ridici???dar de cand moda asta?? l: pai la fosta mea sc nu ne ridicam cand salutam profesorul!! p: aaaaa!!de acum sa stii k la sc asta te ridici!! l: da !!!! ~profu incepe sa predea nu stiu ce lectie~ l: dear jti el ca ji la cealalta sc ma ridicam.......dar miera prea lene acu:D:D:D m: da??? l: da!! p: lisa!!mihai!!!liniste!!! ~tzzzzzzzztzzzzzzzzzztzzzzzz~ l: pauzaaaaaaaaaaa!!!!!!!!~tip in gura mare~ p: lisa!!!ce ai??? l: pai sa sunat de pauza!!! aja ca trebe sa plec la baie!! ~cand sa deschid usa...~ p: ia stai aja domnisoara!!!unde crezi k pleci?? l: la baie!!! p: am zis yo sa iesitzy cumva?? l: nu... p: si atunci dc teai ridicat??? l: ptr ca sa sunat de pauza ji nu avetzy dreptu sa imi luati pauza!!! p: ei nu zau????yo nam terminat de predat aja ca treci in banca!! l: nu vreau!! acum sunt in pauza ji in pauza nam chef sa scriu!!!dak nu va convine problema dumneavostra!! p: cum indraznejty sa vb aja?? l: usor ji bn:P:P:P p: la directoare cu tn!!! ~si mergem jos la directore~ p: dna directoare blablablablabla~nam chef sa zic tot ce zicea profu:))~ d: aja este lisa?? l: da!!!ji mam purtat aja ptr ca este dreptul meu ca elev sa am pauza si sa o primesc atunci cand trebuie!! d: pai ai indatorirea sa stai la ora pana profesorul termina d predat!!! l: dar ce e vina mea k nu a predat???e vina mea ca colegii mei is obraznici ji ca lea fakt profu morala???? d: nu dar.... l: dar ce dna directoare???ptr k profu nush sa prea klumea trebe sami ia mie din pauza????dar nu accept aja ceva!!!ar trebui sa fitzy datzy in judecata ptr coruperea drepturilor copilului!!defapt va dau in judecata!!!sa denuntz la protectia copilului!!!ptr ca am ji yo dreptu de a iesi in pauza la timp..............~tzzzzzzzzzz~ji uite k din cauza dumneavoastra nici pauza nam avut!!!! d: haide inceteaza ji intoarcete in cls!!! p: da cum adik????no pedepsitzy!!! d: hai sa uitam asta!!!e prima abatere!!! p: ce?? d: nu avetzy cumva de predat la o clasa domnule profesor?? p: ba da!! d: atunci plecatzy odata!!! ~trecem ji peste asta..................trec ji orele ..............ji .................Home time!!!!!!!~ l: vai in sfarsit!!!!!so dus prima zi de sc!!!!bye to everyone:-h:-h!!!!!!!! m: pa!!!ne vedem maine!!! z: pappapapa!!!! l: zuzule vezi k o sa te sun azi!!! z: bn pa!! ~ajung aksa ji ma duc in camera s ma schimb .......dar intra tata~ t: ai venit d la sc???~spune in timp c se lega la cravata~ l: da!!dar..........unde pleci??? t: la munca! l: ce??????? t: da.... mau chemat acuma!!! l: si yo raman singurik? t: cheama o colega sa dormitzy aici!! l: bn!!PA!!! ~tata pleak ji yo o sun pe zuzu~ tzzzzzzzzzzzzzzz.......... l: cf fa? z: bn fah uh? l: ai puey bn!! ia zis ce faci in seara asta?? z: pai comp, tv, cearta cu varmiu ji somn!! l: nai vrea sa scapi de cearta cu vartu ji sa vii sa dormi la mn?? z: ce???? l: da!!!zi: da sau nu??? z: daaaaaaaaa...........normal!! ce ai inebunit???dar pot s mai aduc pe cineva?? l: pe cn?? z: las cai mik alb ji cu pete negre!!! l: bn hai!! ~trece timpu ji ajunge zuzu la mn~ l: ce faci??? z: bn!!!uite pe cn am adus!!! l: oooooooooo!!ce potaie frumoasa ai:D:D: z: fututzy mortzyy mati!!imi faci cainele potaie??? l: scz!!vroiam sa spun javra:D:D:D::D!!! z: dute naibi!! l: hei boby!!!vino jos!!! z: cinei boby??? l: las k vezi!!! _______________________________________ acum potaitza lu zuzu: :rotfl: :rotfl: :rotfl: :rotfl: :rotfl:
25.02.20093.4KB
poze
03.01.200926.4KB

 
ally ~whit u~ally
09.03.200916.4KB
:nebun: 75 ~airica macabre!~:nebun: 75
22.12.200950.7KB
9
american chooper :rotfl: -nota pentru poza-9 American chooper :rotfl:
02.10.200917.6KB
poza de mai sus..e super emilia c-rpoza de mai sus..e super cunoascuta;)
23.01.200928.4KB

 
:nebun: photos:nebun:
04.01.200962.4KB
tom:oh de bine ca nea dat david liber spus cate fete am avut eu pana a inceput din nou... faze duretom:oh de bine ca nea dat david liber astazi...bill??tiam spus cate fete am avut eu pana acum??totul a inceput la... Bill:nu din nou...
30.12.200922.1KB
oki...uite e singura poza :rotfl:  :rotfl: poze th noi de la un concert recent:doki...uite e singura poza :rotfl: :rotfl:
20.03.200962.1KB
si asta e ultima pe care o mai am in cookie:*Si asta e ultima pe care o mai am in pc:(... >;d<
23.01.201023.7KB

 
1o  :nebun:  -nota pentru poza-1o :nebun:
22.01.201032.8KB
:limba: poze cu bill:limba:
30.12.200836.1KB
:nebun: 25 ~airica macabre!~:nebun: 25
22.12.200949.3KB
:wink2: poze cu bill:wink2:
17.10.200845.9KB
InapoiInainte