Colectia de poze thlove.3xforum.ro
Total 4387 poze.

InapoiInainte

 
asta o tin yo pe ecran desktopul meuasta o tin yo pe ecran
21.11.200827.7KB
:rotfl:  :nebun: another girl:rotfl: :nebun:
22.03.201026.4KB
aveam lentilele  :nebun: ziza [o_o]aveam lentilele :nebun:
07.06.200944KB
prima.. juse me crsPrima..
31.12.200924.7KB

 
:zzz: tatuaj...:zzz:
21.11.200836.9KB
:nebun: 98 ~airica macabre!~:nebun: 98
22.12.200934.3KB
stati sa vedeti pzoe noi :uimit: :nebun: ~news th~Stati sa vedeti pzoe noi :uimit: Tommmmmmmmmm :nebun:
03.06.200942.5KB
92
ah era giff' de asta nu totusi tinypic'ul are o rugat pe cineva sa'mi de'a cod si a zis ca nu92 Ah era giff' de asta nu mergea:rotfl: Si totusi tinypic'ul are o problema:x Am rugat pe cineva sa'mi de'a cod si a zis ca nu merge ei lasa era Gustav batand la tobe. 94 :nebun:
12.06.200920.3KB

 
e super fain pareriE super fain
08.11.20080.6KB
bien asta chiar e din gresala :rotfl:  :rotfl:  :rotfl: just i ... musikengel :x:d:)bien asta chiar e din gresala :rotfl: :rotfl: :rotfl:
28.03.201025.7KB
am niste uitat sa fac poza cnd ma sarutam cu ala...scz me...pitikam niste fetze:rotfl:...am uitat sa fac poza cnd ma sarutam cu ala...scz
15.04.201051.7KB
da dar mike e sub orice critica sosia lui bill???da dar mike e sub orice critica
10.01.201030.4KB

 
eh :rotfl:  :rotfl:  :rotfl:  :rotfl:   :nod: tiam mai spus dak altii nu miau oferit mie cemi trb leeh :rotfl: :rotfl: :rotfl: :rotfl: :nod: tiam mai spus dak altii nu miau oferit mie cemi trb le ofer eo :nod: :nod: :rotfl: :rotfl:
24.01.201034.7KB
:rotfl: ziza [o_o]:rotfl:
20.05.200926.9KB
:nebun: 22 pozik:nebun: 22
12.06.200930.3KB
8 -nota pentru poza-8
15.07.201010.6KB

 
o pozik faina cu billuh poze cu billo pozik faina cu billuh
08.08.200926.2KB
asta e reza p kre am avuto :rotfl:  :rotfl:  :rotfl:  :rusine: made by mama :dinti: nicht zuzu~asta e reza p kre am avuto :rotfl: :rotfl: :rotfl: :rusine: made by mama :dinti:
06.08.200941.9KB
t: sunt cel mai bun.o-ooo yeah baby:x
b: tom,ce ai?
t: yeee!!!
b: tom,ce ai?o.o
t: cant la psst!veziT: Sunt cel mai bun.O-ooo yeah baby:X B: Tom,ce ai? T: Yeee!!! B: Tom,ce ai?O.O T: Cant la chitara. Gustav: Psst!Vezi ca parca te-ai masturba!
09.01.201013.9KB
deci chiar nu stiu ce sa spun despre mine..de obicei vorbesc despre mn da acum chiar n'am voideci chiar nu stiu ce sa spun despre mine..de obicei vorbesc despre mn da acum chiar n'am inspiratie..intrebati voi ceva..scz :dinti: :dinti: :zzz:
17.01.201032.2KB

 
si inca una! :rotfl:  :rotfl: hallo!Si inca una! :rotfl: :rotfl:
28.12.200922.3KB
:rotfl: tatyanna !!!:rotfl:
21.12.200938.5KB
:rotfl: ziza [o_o]:rotfl:
15.11.200928.9KB
:rotfl: just i ... musikengel :x:d:):rotfl:
26.03.201031.4KB

 
ne-am afilat cu 11 forumuri cool :rotfl:  :rotfl:  :rotfl:  :rotfl:  :rotfl:  :nebun: parteneriSUPPPPERRRR NE-AM AFILAT CU 11 FORUMURI COOL :rotfl: :rotfl: :rotfl: :rotfl: :rotfl: :nebun:
16.01.20094.5KB
tom:shi facem k dak o sa fim noi fetele in echipa va batem mar..shi apropo..tu cum o sa joci fotbalTom:shi ...jukm?:> Ally:ok...da facem echipele..ptr k dak o sa fim noi fetele in echipa va batem mar..shi apropo..tu cum o sa joci fotbal cu pantaloni aia kre imed itzi pik d p tnh..:|cum o sa alergi.. Tom:simplub-) Joe:bnh ..feteel contra baietzi..kre cashtiga scate cealalta echipa la un suk y o inghe:>.. Candy:perfeeectt:>:>:> Deea:super.. Ally le chemase pe fete sa se orienteze kre cum unde sta..shi baietzi facusera la fel..Deea urma sa stea in poarta si fetele pe teren..dincolo Bill era in poarta.. Meciul incepuse bine ptr baietzi..joe marcase un goll..shi tom kazuse d 6 ori shi ally bufni in ras d fiekre data..pana la urma fetele au reushit sa cashtige prin ultimu gol shutat d candy direct pe langa mana lu bill..totzi copii inclusiv mama celor 3 erau pe marginea terenului krev cum strigand ce vroiau..sustzinand ba pe echipa fetelor ba p a baietzilor..totul se terminase frumos shi cei 6 ieshisera linishtitzi d pe teren shi se ashezasera jos pe iarba shi fiekre ishi desfacuse kte un energizant.. Ally:bay..eo tzi'am zis k o sa ai probleme cu pantaloni aia..data viitoare knd vrei sa joci..iatzi y uh nijte pantaloni d trening..mulatzi p fund:>:>vezi..k el so gandit.. Indreptand degetu kre bill kre se uita la fratesu zambind k shi cum i'ar face in ciuda.. Joe..:deci..tre sa va scoatem la un suk nuu/?:> Deea:poi park asa era.. Bill:poi ok...mane p la 12 sper k va trezitzi nu? Candy:nujht...eo ma trezesk..:-"depinde d fete... Ally:mai taci:))=))=))kap d lego..te'ai trezit y uh odata la ora 8 y gata uh iejti bozuu:)) Totzi 6 izbuhnira intr'un ras puternik shi se uitau totzi unu la altu..pana la urma ally ishi pe sprijinise pe un kopak intre joe shi tom.. Joe:shii..avetzi preten..? Ally:ala e ff ushor d gasit:-j..nuh navem,....voi aVETZi.. Cu toate k tom mintzea ..ii raspunse in fatza zambind.. Tom:nuh..navem.. Anna:baietzii...hay venitzi..k tre sa mergem..am repetitzii..;;).. Joe:nah vam popat..n vdm mane la 12:).. Candy:ok... In mashina... Bill:tom ce'a fost in kpu tau sa zici k nai pretena? Joe:tom chiar k iejti un cap sek.. Tom:mah ma lasatzi..shi asa ange nui in orash..y vine peste 3-4 lunii..y shiasha..ally aia chiar arata bn.. shi cn jtie.. Bill:tom..uh schimbi pretenele k pe ciorapi..:-j:|la naiba..kdn o sa te maturizezi.. Joe:niciodata..o sa fie mereu acelashi tom afemeiat..8-|... mai pun y diseara..comm voi:X:X:X ub3:X :nebun: :nebun: :nebun: :nebun: :nebun: :nebun:
13.11.200841KB
audi q7 b.m.w lui billaudi Q7
03.04.200921.4KB
49 :nebun: pozik49 :nebun:
12.06.200917.9KB

 
:zzz: poze cu bill:zzz:
16.10.200832KB
gata ma apuc de reclame :nebun:  :nod: ziza [o_o]gata ma apuc de reclame :nebun: :nod:
05.04.200912.9KB
fakusem baytza atunki loloxxxxfakusem baytza atunki
08.01.201011KB
100000000 :nebun:  :nebun:  :nebun: e mistoh :nebun: -nota pentru poza-100000000 :nebun: :nebun: :nebun: iiiiiiiiiiiiiiiiiiii.. e mistoh :nebun:
04.02.200932.2KB

 
aha ji o posa :rotfl:  :rolleyes:  :nebun: bill jia facut dreaduri ji suviteaha ji o posa :rotfl: :rolleyes: :nebun:
03.01.200943.2KB
:nebun:  :nebun:  :nebun: 

cred k tot ea e nuh? :nebun: dakota rose:nebun: :nebun: :nebun: cred k tot ea e nuh? :nebun:
04.02.200955.1KB
deci tom e un nenorocit merita a putut sa-i faca fata
:( doamne pune nextu hai pt me pls k mor aicideci tom e un nenorocit merita bataie~X(cum a putut sa-i faca asta........saraca fata :( doamne pune nextu hai pt me pls k mor aici :nebun: :nebun:
14.10.200831.9KB
am vazut:) lenea verde.Am vazut:)
24.01.201071.6KB

 
a7x
04.01.200923KB
:nebun:  :nebun: pozik:nebun: :nebun:
18.01.200929.9KB
:nod: brookelle:nod:
23.12.200924.2KB
:nebun: tatyanna !!!:nebun:
13.09.200930.1KB
InapoiInainte