T H L o v e
|
Lista Forumurilor Pe Tematici
|
T H L o v e | Inregistrare | Login
POZE T H L O V E
Nu sunteti logat.
|
Nou pe simpatie: cristina25
 | Femeie 24 ani Cluj cauta Barbat 24 - 58 ani |
|
jesiica_fr27
Expert
 Din: far away
Inregistrat: acum 17 ani
Postari: 1606
|
|
pfooo tom nesimitulhe cred ca dak imi faceai mie asa te lua mama dreq..super imi plake pana aku nexthu
_______________________________________ Nu ma ignora, ia-ma de mana De ce ne comportam ca niste straini Cand iubirea noastra e atat de puternica De ce vrei sa mergi mai departe fara mine? De fiecare data cand incerc sa zbor Ma prabusesc fara aripi Ma simt atat de neinsemnata Cred ca am nevoie de tine,iubitule Si de fiecare data cand te vad in visele mele Iti vad chipul,ma bantui Cred ca am nevoie de tine iubitule Ma prefac ca esti aici Este singurul mod in care lucrurile imi par normale Ce am facut? Pari sa nu fi in apele tale Cred ca eu am adus ploaia in vietile noastre Te rog,iarta-ma Slabiciunile mele te-au facut sa suferi Noaptea ma rog Pentru ca imaginea ta Sa se stearga cat mai curand

|
|
| pus acum 16 ani |
|
jesiica_fr27
Expert
 Din: far away
Inregistrat: acum 17 ani
Postari: 1606
|
|
deny a zis asa ca so faca pe tipa sa se culce cu el nhu?
_______________________________________ Nu ma ignora, ia-ma de mana De ce ne comportam ca niste straini Cand iubirea noastra e atat de puternica De ce vrei sa mergi mai departe fara mine? De fiecare data cand incerc sa zbor Ma prabusesc fara aripi Ma simt atat de neinsemnata Cred ca am nevoie de tine,iubitule Si de fiecare data cand te vad in visele mele Iti vad chipul,ma bantui Cred ca am nevoie de tine iubitule Ma prefac ca esti aici Este singurul mod in care lucrurile imi par normale Ce am facut? Pari sa nu fi in apele tale Cred ca eu am adus ploaia in vietile noastre Te rog,iarta-ma Slabiciunile mele te-au facut sa suferi Noaptea ma rog Pentru ca imaginea ta Sa se stearga cat mai curand

|
|
| pus acum 16 ani |
|
deny luv bill 4ever
Mediu
 Inregistrat: acum 17 ani
Postari: 355
|
|
phiu c bn credeam k are boala aia in fic 
_______________________________________


|
|
| pus acum 16 ani |
|
deny luv bill 4ever
Mediu
 Inregistrat: acum 17 ani
Postari: 355
|
|
app dc scrie in titlu de "sister"?aia e sora lui sau ce?
_______________________________________


|
|
| pus acum 16 ani |
|
jesiica_fr27
Expert
 Din: far away
Inregistrat: acum 17 ani
Postari: 1606
|
|
ce dobotoc e Tom,si bill pe cn a lovit?next
_______________________________________ Nu ma ignora, ia-ma de mana De ce ne comportam ca niste straini Cand iubirea noastra e atat de puternica De ce vrei sa mergi mai departe fara mine? De fiecare data cand incerc sa zbor Ma prabusesc fara aripi Ma simt atat de neinsemnata Cred ca am nevoie de tine,iubitule Si de fiecare data cand te vad in visele mele Iti vad chipul,ma bantui Cred ca am nevoie de tine iubitule Ma prefac ca esti aici Este singurul mod in care lucrurile imi par normale Ce am facut? Pari sa nu fi in apele tale Cred ca eu am adus ploaia in vietile noastre Te rog,iarta-ma Slabiciunile mele te-au facut sa suferi Noaptea ma rog Pentru ca imaginea ta Sa se stearga cat mai curand

|
|
| pus acum 16 ani |
|
jesiica_fr27
Expert
 Din: far away
Inregistrat: acum 17 ani
Postari: 1606
|
|
wow ce directh next
_______________________________________ Nu ma ignora, ia-ma de mana De ce ne comportam ca niste straini Cand iubirea noastra e atat de puternica De ce vrei sa mergi mai departe fara mine? De fiecare data cand incerc sa zbor Ma prabusesc fara aripi Ma simt atat de neinsemnata Cred ca am nevoie de tine,iubitule Si de fiecare data cand te vad in visele mele Iti vad chipul,ma bantui Cred ca am nevoie de tine iubitule Ma prefac ca esti aici Este singurul mod in care lucrurile imi par normale Ce am facut? Pari sa nu fi in apele tale Cred ca eu am adus ploaia in vietile noastre Te rog,iarta-ma Slabiciunile mele te-au facut sa suferi Noaptea ma rog Pentru ca imaginea ta Sa se stearga cat mai curand

|
|
| pus acum 16 ani |
|
jesiica_fr27
Expert
 Din: far away
Inregistrat: acum 17 ani
Postari: 1606
|
|
moama ce le ara tomatha cu romana next
_______________________________________ Nu ma ignora, ia-ma de mana De ce ne comportam ca niste straini Cand iubirea noastra e atat de puternica De ce vrei sa mergi mai departe fara mine? De fiecare data cand incerc sa zbor Ma prabusesc fara aripi Ma simt atat de neinsemnata Cred ca am nevoie de tine,iubitule Si de fiecare data cand te vad in visele mele Iti vad chipul,ma bantui Cred ca am nevoie de tine iubitule Ma prefac ca esti aici Este singurul mod in care lucrurile imi par normale Ce am facut? Pari sa nu fi in apele tale Cred ca eu am adus ploaia in vietile noastre Te rog,iarta-ma Slabiciunile mele te-au facut sa suferi Noaptea ma rog Pentru ca imaginea ta Sa se stearga cat mai curand

|
|
| pus acum 16 ani |
|
jesiica_fr27
Expert
 Din: far away
Inregistrat: acum 17 ani
Postari: 1606
|
|
nextu,sigur candy nu se va lasa sedusa de tom,sau dak o va face ii va prinde bill,...cred:dNEXTU
_______________________________________ Nu ma ignora, ia-ma de mana De ce ne comportam ca niste straini Cand iubirea noastra e atat de puternica De ce vrei sa mergi mai departe fara mine? De fiecare data cand incerc sa zbor Ma prabusesc fara aripi Ma simt atat de neinsemnata Cred ca am nevoie de tine,iubitule Si de fiecare data cand te vad in visele mele Iti vad chipul,ma bantui Cred ca am nevoie de tine iubitule Ma prefac ca esti aici Este singurul mod in care lucrurile imi par normale Ce am facut? Pari sa nu fi in apele tale Cred ca eu am adus ploaia in vietile noastre Te rog,iarta-ma Slabiciunile mele te-au facut sa suferi Noaptea ma rog Pentru ca imaginea ta Sa se stearga cat mai curand

|
|
| pus acum 16 ani |
|
jesiica_fr27
Expert
 Din: far away
Inregistrat: acum 17 ani
Postari: 1606
|
|
[u] 
_______________________________________ Nu ma ignora, ia-ma de mana De ce ne comportam ca niste straini Cand iubirea noastra e atat de puternica De ce vrei sa mergi mai departe fara mine? De fiecare data cand incerc sa zbor Ma prabusesc fara aripi Ma simt atat de neinsemnata Cred ca am nevoie de tine,iubitule Si de fiecare data cand te vad in visele mele Iti vad chipul,ma bantui Cred ca am nevoie de tine iubitule Ma prefac ca esti aici Este singurul mod in care lucrurile imi par normale Ce am facut? Pari sa nu fi in apele tale Cred ca eu am adus ploaia in vietile noastre Te rog,iarta-ma Slabiciunile mele te-au facut sa suferi Noaptea ma rog Pentru ca imaginea ta Sa se stearga cat mai curand

|
|
| pus acum 16 ani |
|
jesiica_fr27
Expert
 Din: far away
Inregistrat: acum 17 ani
Postari: 1606
|
|
chiar ca xes machine ,ma intreb omu asta mai poate face si alcv mai bnhe?nop! biata candy cred ca cum regreta 
_______________________________________ Nu ma ignora, ia-ma de mana De ce ne comportam ca niste straini Cand iubirea noastra e atat de puternica De ce vrei sa mergi mai departe fara mine? De fiecare data cand incerc sa zbor Ma prabusesc fara aripi Ma simt atat de neinsemnata Cred ca am nevoie de tine,iubitule Si de fiecare data cand te vad in visele mele Iti vad chipul,ma bantui Cred ca am nevoie de tine iubitule Ma prefac ca esti aici Este singurul mod in care lucrurile imi par normale Ce am facut? Pari sa nu fi in apele tale Cred ca eu am adus ploaia in vietile noastre Te rog,iarta-ma Slabiciunile mele te-au facut sa suferi Noaptea ma rog Pentru ca imaginea ta Sa se stearga cat mai curand

|
|
| pus acum 16 ani |
|
jesiica_fr27
Expert
 Din: far away
Inregistrat: acum 17 ani
Postari: 1606
|
|
haide cu next..nu ai mia intrat de mult pe forum 
_______________________________________ Nu ma ignora, ia-ma de mana De ce ne comportam ca niste straini Cand iubirea noastra e atat de puternica De ce vrei sa mergi mai departe fara mine? De fiecare data cand incerc sa zbor Ma prabusesc fara aripi Ma simt atat de neinsemnata Cred ca am nevoie de tine,iubitule Si de fiecare data cand te vad in visele mele Iti vad chipul,ma bantui Cred ca am nevoie de tine iubitule Ma prefac ca esti aici Este singurul mod in care lucrurile imi par normale Ce am facut? Pari sa nu fi in apele tale Cred ca eu am adus ploaia in vietile noastre Te rog,iarta-ma Slabiciunile mele te-au facut sa suferi Noaptea ma rog Pentru ca imaginea ta Sa se stearga cat mai curand

|
|
| pus acum 16 ani |
|
♥Brookelle♥
Expert
 Inregistrat: acum 16 ani
Postari: 2357
|
|
mijtoo ... next 
_______________________________________ Mi’ai distrus visul Pe care dabea il incepusem Iti plang inima degeaba Stiiind ca nu te vei intoarce la mine Visurile au mintit Nu are nici o logica! M’ai mintit!
mein skelett jack könig


|
|
| pus acum 16 ani |
|