Deea94
Moderator Din: Nicaieri
Inregistrat: acum 17 ani
Postari: 5265
_______________________________________
pus acum 17 ani
†† CядZy●AиG3l ††
Avansat Din: spitalu de nebuni, galati
Inregistrat: acum 17 ani
Postari: 992
mamah deci la fle de varza k mn la franceza
primu lucru care il avem in comun
_______________________________________ A CraZy Emo LiFe and a.... Scary Monster Life.....
pus acum 17 ani
Deea94
Moderator Din: Nicaieri
Inregistrat: acum 17 ani
Postari: 5265
da si eu sunt ca u
_______________________________________
pus acum 17 ani
†† CядZy●AиG3l ††
Avansat Din: spitalu de nebuni, galati
Inregistrat: acum 17 ani
Postari: 992
ma bucur
deci mai avem un aliat
_______________________________________ A CraZy Emo LiFe and a.... Scary Monster Life.....
pus acum 17 ani
Luzzy <3 Bill
Mediu Din: Galati
Inregistrat: acum 17 ani
Postari: 105
Hii!! Sunt Gabriela din Galatsi si ...ador forumul asta:X:X e atat d buun ..numai k sunt incepatoare ..preferatul meu e Bill..inainte eram fana RBD...iar dl un timp ii ador pe cei de la Tokio Hotel...e ciudat k peste seara m-am transformat in fana...dar... sunt ff incantata de forumul asta...si imi place ca fanii TH sunt uniti d asta as vrea sa fim prietene cu toatele si sper sa ma acceptati
Kissess!!!!
27.1KB
_______________________________________
pus acum 17 ani
†† CядZy●AиG3l ††
Avansat Din: spitalu de nebuni, galati
Inregistrat: acum 17 ani
Postari: 992
mai intai
nu trebuia sa te prezinti aici
ci la m&i
asha shi chiar e interesant cum ai putut sa devii fana th peste noapte
_______________________________________ A CraZy Emo LiFe and a.... Scary Monster Life.....
pus acum 17 ani
♫NǾi§y۞MÉLǾdy♫
Expert Din: Lumea zapacitilor
Inregistrat: acum 17 ani
Postari: 4511
oo fana din gl prezinate la me&i sa te cunoastem ji bun venit
_______________________________________
pus acum 17 ani
Chris
Expert Din: Fundu` lui Bill
Inregistrat: acum 17 ani
Postari: 1219
i sa incurcat pla... pardon limba))))
_______________________________________
pus acum 17 ani
♫NǾi§y۞MÉLǾdy♫
Expert Din: Lumea zapacitilor
Inregistrat: acum 17 ani
Postari: 4511
cui lui bill
_______________________________________
pus acum 17 ani
jesiica_fr27
Expert Din: far away
Inregistrat: acum 17 ani
Postari: 1606
nare nimik va meditez yo
_______________________________________ Nu ma ignora, ia-ma de mana De ce ne comportam ca niste straini Cand iubirea noastra e atat de puternica De ce vrei sa mergi mai departe fara mine? De fiecare data cand incerc sa zbor Ma prabusesc fara aripi Ma simt atat de neinsemnata Cred ca am nevoie de tine,iubitule Si de fiecare data cand te vad in visele mele Iti vad chipul,ma bantui Cred ca am nevoie de tine iubitule Ma prefac ca esti aici Este singurul mod in care lucrurile imi par normale Ce am facut? Pari sa nu fi in apele tale Cred ca eu am adus ploaia in vietile noastre Te rog,iarta-ma Slabiciunile mele te-au facut sa suferi Noaptea ma rog Pentru ca imaginea ta Sa se stearga cat mai curand
pus acum 17 ani
♫NǾi§y۞MÉLǾdy♫
Expert Din: Lumea zapacitilor
Inregistrat: acum 17 ani
Postari: 4511
me too am 10 pe linie la frank ji engleza
_______________________________________
pus acum 17 ani
Chris
Expert Din: Fundu` lui Bill
Inregistrat: acum 17 ani
Postari: 1219
am un 1 si un 3 la frank:-@
Modificat de Chris (acum 17 ani)
_______________________________________
pus acum 17 ani
Deea94
Moderator Din: Nicaieri
Inregistrat: acum 17 ani
Postari: 5265
:O:O..ins ca nu jtii si nu iti plc....si ink cv:imi plc sig ta:P:P...prima poza de la sig de unde o ai?
_______________________________________
pus acum 17 ani
♫NǾi§y۞MÉLǾdy♫
Expert Din: Lumea zapacitilor
Inregistrat: acum 17 ani
Postari: 4511
si yo stiu.... ..o frate tre sa faci cv cu notele alea k risti sa ramai al frank
_______________________________________
pus acum 17 ani
Deea94
Moderator Din: Nicaieri
Inregistrat: acum 17 ani
Postari: 5265
ji jtii cv? sau asa si asa?
_______________________________________
pus acum 17 ani
Chris
Expert Din: Fundu` lui Bill
Inregistrat: acum 17 ani
Postari: 1219
franceza lui de BALTA
_______________________________________
pus acum 17 ani
Deea94
Moderator Din: Nicaieri
Inregistrat: acum 17 ani
Postari: 5265
si cn o inventat-o
_______________________________________
pus acum 17 ani
deny luv bill 4ever
Mediu Inregistrat: acum 17 ani
Postari: 355
bleah urasc franceza:-&
_______________________________________
pus acum 17 ani
♫NǾi§y۞MÉLǾdy♫
Expert Din: Lumea zapacitilor
Inregistrat: acum 17 ani
Postari: 4511
stiu mei dar tre sami aduc aminte mie imi palce cat de kt dar urasc frantuzoaicele si franta
_______________________________________
pus acum 16 ani
Deea94
Moderator Din: Nicaieri
Inregistrat: acum 17 ani
Postari: 5265
me too
_______________________________________
pus acum 16 ani
jesiica_fr27
Expert Din: far away
Inregistrat: acum 17 ani
Postari: 1606
jtiizi se poate face si exceptie?adik yo sunt juma frantuzoaik adik tata e roman si mama frantuza?deci se poate?
_______________________________________ Nu ma ignora, ia-ma de mana De ce ne comportam ca niste straini Cand iubirea noastra e atat de puternica De ce vrei sa mergi mai departe fara mine? De fiecare data cand incerc sa zbor Ma prabusesc fara aripi Ma simt atat de neinsemnata Cred ca am nevoie de tine,iubitule Si de fiecare data cand te vad in visele mele Iti vad chipul,ma bantui Cred ca am nevoie de tine iubitule Ma prefac ca esti aici Este singurul mod in care lucrurile imi par normale Ce am facut? Pari sa nu fi in apele tale Cred ca eu am adus ploaia in vietile noastre Te rog,iarta-ma Slabiciunile mele te-au facut sa suferi Noaptea ma rog Pentru ca imaginea ta Sa se stearga cat mai curand
pus acum 16 ani
Deea94
Moderator Din: Nicaieri
Inregistrat: acum 17 ani
Postari: 5265
cred ca da
_______________________________________
pus acum 16 ani
♫NǾi§y۞MÉLǾdy♫
Expert Din: Lumea zapacitilor
Inregistrat: acum 17 ani
Postari: 4511
da se poate si ar treb sa te madresti k nu esti suta la suta romanak
_______________________________________
pus acum 16 ani
ҒαҜέ βιŧċh
Expert Din: Gen...
Inregistrat: acum 16 ani
Postari: 2363
vai Bill ne faci de cacao pe mine si pe zuzu doar team invatzat cum se zice 12 :-w
_______________________________________ Stiu ca orice as face vorbesti numai de rau Si asa ai sa ramai mereu Invata din tot ce spun eu Sunt si eu un om ca tine Nu m-ar deranja daca ai spune adevarul din viata mea.
pus acum 16 ani
Deea94
Moderator Din: Nicaieri
Inregistrat: acum 17 ani
Postari: 5265